Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaşlar Arasında Soru - Soru Cevap

Arkadaşlar Arasında Soru

İnsanlarla iletişim kurmak hele arkadaşlarla iletişim kurmak bazen gerçekten zor olabiliyor. Ya gerçekten seni anlamak istemiyorlar. Ya da önemsemiyorlar. Artık insanlar o kadar sahte yapmacık olmuş ki gerçek bir arkadaş dost bulmak zor hale geldi. Arkadaşlar arasında soru sorarsın ya yanlış anlaşılır yada umursamazlar.

Oysa bir soru sorma iletişim kurmak yada muhabbet açmak samimi olmanı gösterir. Ama insanlar iletişim kuramayacak kadar samimiyetten uzaklaşmış bir zamana çağa gelmişiz artık o kadar yapmacık o kadar sahteler ki yüzlerine bakınca bile anlaşılıyor. Oysa eskiden öylemiydi. Sonra soruyorlar neden içine kapandın neden kimseyle arkadaşlık yapmıyorsun diye yapsan ne değişiyor ki herkes aynı herkes aynı şekilde davranıyor. Sen ne kadar iyi niyetle yaklaşırsan o kadar su istimal ediyorlar iyi niyetini. O kadar bencil davranıyorlar. Arkadaşlar arasında soru sorarsın cevap vermezler sonra insanlarla arkadaşlarınla arandaki muhabbet azalır ve içine kapanmaya insanlardan soğumaya başlarsın. İnsanlar neden böyle neden bu şekilde davranıyorlar ki ben mi hata yapıyorum yoksa karşı taraf mı bilemiyorum. Ama var bir yerde bir hata da bilemiyorum. Sonra insanlar kendine sanal ortamda arkadaşlık bulmaya arkadaşlık kurmaya arkadaşlık yapmaya kendine dertleşecek samimi davranacak birilerini arama ihtiyacı hissediyorlar.Haklılar da şayet bende şuan o durumdayım. Ön yargılı olamamak gerekir. Bazen kişiyi o kişinin yerine koymak anlamak neden buralarda arkadaşlık yapma ihtiyacı duyduğunu hissetmek gerekiyor.

Ama kimse anlamaz kimse bilmez ki sen dışarıda ne kadar samimi davranırsan onlar o kadar seni umursamıyorlar. Sende kendini değersiz hissediyorsun. Hayattan bunalıyorsun. Keşke geriye dönsek sessizce ama keşkeler yetmez işte. Ne olursa olsun yetmez. Şimdi burada sohbet edeceğim arkadaşlık kurabileceğim samimi insanlar arıyorum gayette memnunun çünkü burada insanlar birbirini görmeyince daha samimi daha dürüst oluyorlar. Arkadaşlar arasında soru sorunca yanlış anlamadan cevap veriyorlar seni önemsiyorlar.Arkadaşlar Arasında Soru - Yorum Soru Turka 30 Ocak 2020 30 Ocak 2020 — 12:25
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular