Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Aşk Çiçeği Nedir - Soru Cevap

Aşk Çiçeği Nedir

Aşk adından da anlaşılacağı üzere ne güzel ne özel bir kelime peki aşk sadece birisine karşı beslediğin hisler midir. Bence aşk sevgi karıştırılmamalı aşk ve sevgi çok farklı bir çiçeği hayvanı doğayı sevebilirsin. Yada bir arkadaşını dostunu sevebilirsin. Ancak içinde onlara aşk duyamazsın. Peki aşk çiçeği nedir ne anlama gelir.

Sevdiğiniz birisine bir çiçek alır iken o çiçeğin anlamına bakar mıyız. Sevdiğimiz bizim için özel olduğunu hissettiğimiz aşık olduğumuz kişiye gidip bir çiçek alır iken aşk çiçeği nedir veya o çiçeklerin anlamlarına verdikleri değerlere bakarız. Ve ona göre çiçek alır ve hissettiklerimizi yada en azından duygu ve düşüncelerimiz çiçeklerle ifade etmeye çalışırız. Azcık bile olsa yada çok mutlu olacağını bilsek bile o çiçeğin yada küçük bir şeyin ona mutlu edeceğini bildiğimiz için o kişiye çiçek alır veririz. Bizim için önemli olacağını bildiğin kişi ile mutlu olursun ve onu mutlu etmek içinde elinden geleni yaparsın. Bu bazen ufak bir söz olabilir. Bazen küçük bir çiçek olabilir. Bazen sadece bir bakış olabilir. Yani karşındaki kişiye verdiğin değerle alakalı hissettiğin duygularla alakalı. Ona verdiğin hediyelerin bir anlamı olmaz arada aşk sevgi olmayınca mutluluk olmaz yada verilen hediyenin çiçeğin bir anlamı olmaz. Ama kalpten gelen duygular sevgiler aşklar işte o zaman o kişiye o kadar büyük bir anlam ve amaç yükler ki her zaman senin yanında mutlu olur.

Bence aşk çiçeği nedir veya onun o çiçeklerin anlamlarını sevdiğin kişiye çiçek alacak zaman yada aşkını ifade etmek için bir çiçek alacak iken bence dikkat etmek en azından ufak bir fikrin olmasında fayda var. Çünkü her çiçeğin taşıdığı anlam farklıdır. Kimi çiçek üzüntüyü kime çiçek sevgiyi kime çiçek utangaçlığı ifade eder. Her çiçeğin taşıdığı anlam tıpkı her aşkın taşıdığı anlam gibi farklıdır.Aşk Çiçeği Nedir - Yorum Soru Turka 21 Mayıs 2020 21 Mayıs 2020 — 13:57
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular