Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Aşk Hissi Nedir - Soru Cevap

Aşk Hissi Nedir

Aşk çılgınca bir duygudur. Bu hayatta insanın başına gelen en güzel bir duygudur bence. Peki aşk hissi nedir nasıl hissedilir nasıl yaşarız aşkı. Tabi herkesin yaşadığı aşk farklıdır. Yada hissettiği duygu farklıdır. Ama bir şey var ki o duyguyu bir kez hissettiğinizde o duygu hakkında bütün hayatınız boyunca düşünmeye başlarsınız.

Bütün insanların düşünmeyi bırakamayacağı tek sorudur. Acaba aşık mıyım acaba aşk nasıl hissedilir acaba aşk herkes için aynı mıdır. Ya da aşk hissi nedir nasıl olur bu soruyu düşünmeyi kimse bırakamaz. Herkes hayatının bir döneminde bu soruları sormuştur.Hayatın bu güzel duyguyu herkesin merak etmesi aslında oldukça doğaldır. Şarkılar aşk hakkında yazılır. Sanat onun etrafında yapılır ve genellikle bizi bir arada tutan bir tutkal gibidir. Aşk hakkında hatırlanması gereken önemli şeylerden biri sadece insanların deneyimlerinde benzerlikler olsa da, herkes muhtemelen sadece kendilerine özgü bir şey hissedecektir.O kendisine göre özgü olan duygu da aşktır bence. Tabi herkesin aşkı kendisine göre farklı herkes aynı duyguları hissetmez aşık olduğunda. Zaten öyle bir şey olsaydı o zaman adı aşk olmazdı bambaşka bir şey olurdu. Aşkı hisseden kişilere sormuş olabilirsiniz veya etrafınız da duymuş da olabilirsiniz. Derler ya karnımda kelebekler uçuşuyor kendimi özgür gibi hissediyorum derler.

İşte herkes için farklıdır bu durum. Kimisi aşkı en yoğun duygular arasında yaşar iken kimisi için de aşkını saklayarak sadece ona özel olduğunun hissederek yaşamak ister. Ve işte bu yüzden aşk hissi nedir diye sorarız ya arkadaşlarımıza yada en yakın dostumuza yada kendi kendimize. Bizim hissettiğimiz aşk mıdır diye sorarız. Bazen kendi içimizde yanıtını farklı alsak da yada aşık olduğumuza karar versek de bu mantıkla yapılan bir duygu değildir. Aşkta mantık olmaz zaten. Aşk sen deyince karşına yada kalbine girmez. O yüzden bence oluşuna bırakmak önemlidir bence.Aşk Hissi Nedir - Yorum Soru Turka 18 Haziran 2020 18 Haziran 2020 — 15:48
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular