Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Aşk Nedir Açıklaması - Soru Cevap

Aşk Nedir Açıklaması

Herkesin aşkı açıklaması kendine göre yorumlaması farklıdır. Tam olarak bir tanımı yada açıklaması yoktur. Peki aşk nedir açıklaması size sizin kendi fikrinizce nedir. VE siz nasıl açıklardınız aşkı nasıl tanımlardınız. Bana göre aşk çok yorucu emek isteyen ve istedikçe daha çok isteyen bir duygudur.

Ve herkes bilemez aşkı herkes yaşayamaz gerçek anlamada yaşayamaz. Bazen yaşadığını hisseder ancak sonra bir bakarsın ki yaşamamışsın aşkı. Aşkı yaşamak demek yorulmak demek değil. Ancak nedense bazı kişiler aşkı yaşamaya çalışır iken yoruluyor çünkü uğraşıyor emek harcıyor kalbinden duygularından benliğinde harcıyor. Ancak tabi yine de olmuyor çünkü aşk böyle bir şey. Duygu yoğunluğundan başka bir şey değil. Kimisini mutlu eder iken kimisini de mutsuz ediyor. Peki bana göre aşk nedir açıklaması açıklamak karmaşık duygulara açıklayamacağım kadar anlamsız duygulara sebep olur iken sizce nedir. Yada benim yerimde siz olsanız nasıl açıklar nasıl yorumlardınız. Kimseler çözüm bulamamışken aşkı açıklayamamış iken ben nasıl açıklayayım size. Nasıl tarif edeyim aşkı. Ancak tek bildiğim şey varsa oda aşk bence dünyada hayatta insanın başına gelen en güzel duygu. Aşık olduğunda kendini düşünmezsin artık senden önemli birisi vardır hayatında. Yanında değilse sabah gözünü açtığında ilk onu görmek istersin. Gece yattığında onu görmek istersin. Her anın bir özeli bir anlamı vardır. Başkası için sıradan gelebilir bunlar ancak aşık insan için önemlidir. Kıskanırsın. Bazen o bir şey söylemeden onun adına sen düşünür ve onun ne söyleyeceğini bilirsin. Çünkü her anın onu düşünmek onu mutlu etmek için geçer. Aşk dediğin iki kişiliktir. Ve kalplerin bir olmasıdır.

Aşk sevmek hissetmek seni her gün karmaşık duyguların içine soktuğu bir duygu karmaşasıdır. Bence aşk nedir açıklaması söylemek size açıklamak gerekirse. İşte karmakarışık hissettirdiği için bir türlü tam olarak açıklayamadığım duygulardır. Bazen üzgün hissedilir. Bazen senden mutlusu olmaz. Ama ne olursa olsun bence güzel aşk ve herkesin hayatında tatması gereken bir duygu iyi ve ya kötü olarak yaşaması gereken duygu. Çünkü bir kez aşık olursun bir kez o kişi kimse aşkı onla yaşarsın yine seversin ama aşık olamazsın. Aşk böyle bir şey böyle bir duygu işte.Aşk Nedir Açıklaması - Yorum Soru Turka 15 Mayıs 2020 15 Mayıs 2020 — 14:25
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular