Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Aşk Nedir Anlamı - Soru Cevap

Aşk Nedir Anlamı

Aslında belki herkesin tanımlayabildiği açıklayabildiği kendisine göre anlamı olan bir konu ancak ben bugün yine de sizlere en azından benim düşünceme kendi yorumuma göre Aşk nedir anlamı nedir. Bizim için önemi anlamı bize hissettirdikleri nelerdir.

Bunun hakkında konuşmak en azından içimden kalbimden geçenleri bir yere yazmak paylaşmak istediğim için Aşk nedir anlamı sizlere yazmak ve burada paylaşmak istedim. Aşk bence doğanın en güçlü duygusudur. Birisini koşulsuz sevmek ona koşulsuz bağlanmakdır. Ne kadar hata yaparsa yapsın hepsine göz yummaktır. Çünkü seviyorsunuz dur ve aşıksınızdır. İnsanı insan yapan en güçlü duygudur. Varlığı bile insana huzur kalbine sevinç yaşama isteği verir. Bazen acı çekersin bazen istemsiz ce mutlu olursun bazen üzüntü duyarsın bazen huzurlu olursun ve en önemlisi hiçbir zaman çabalamaktan vazgeçmezsin. İşte aşk bence böyle karmaşık bir duygudur. İnsanı bazen alıp başka dünyalara götürür içinde bazen cenneti yaşatır sana bazen de içinde kalbinde cehennemi yaşarsın ama ne olursa olsun aşkından vazgeçmezsin. Senin için önemli olan artık sadece sen değil senin kalbinde ki kişi olur. Kendini düşünmezsin onun mutluluğunu onun üzüntüsünü onun kalbinin içindekileri hissedersin. Zaten aşkta konuşmaya gerek yoktur. Onu anlamak için sana açıklamasına gerek yoktur. Sen o açıklamadan anlarsın gözlerinin içine bakman yeterli olur senin için. Üzüntülü mü mutsuz mu mutlu mu yada huzurlu mu her duyguyu gözlerinin için de görürsün ve bilirsin ne hissettiğini ne düşündüğünü anlarsın. O yüzden diyorum ya aşk çok karmaşık bir duygudur. Herkese göre anlamı herkesin yaşadığı aşk başkadır. Hiçbirisi birbirisinin aynısı olmaz. Aşk böyledir. Herkesin kendisine göre yaşadığı aşk güzeldir. Başkasının yaşadığı aşkı önemsemez umrumda olmaz. Çünkü yanında aşık olduğu ömrünü verecek kadar sevdiği birisi vardır. Ve onun için diğer kişilerin yaşadığı aşkın bir önemi yoktur.

Derler ya aşk engel tanımaz tabu tanımaz bütün kuralları tabuları yıkar geçer. İşte bence aşk böyle bir şeydir. Aşk da kural olmaz aşk seni ele geçirdiği zaman onun isteğine göre yaşarsın ve her şeyden önemlisi özgür hissedersin.Bana sorsalar Aşk nedir anlamı nedir senin için anlamı sana ne ifade eder diye birisi sorsa benim için bunları ifade eder. Daha bir çok şey var aslında söylemek istediğim. Çünkü o kadar kalbim dolu ki bunu bir yere aktarmak yazmak istiyorum. Ancak buna ne zamanlar yeter ne sayfalar yeter ne de yazmak ile geçer ama en azından biraz olsun içimdekileri aktarmak sizlerle paylaşmak biraz olsun beni iyi hissettirdi.Aşk Nedir Anlamı - Yorum Soru Turka 11 Mayıs 2020 11 Mayıs 2020 — 14:37
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular