Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Aşk Nedir Anlamlı - Soru Cevap

Aşk Nedir Anlamlı

Aşk bir insanın yaşayabileceği en güçlü en güzel duygudur bence. Ve herkes aşk nedir anlamlı olarak yada anlamsız olarak kendine göre açıklar ve yorumlar. Aşk ta belli bir düzen yada kural yoktur. Aşkı sen yönetmezsin o seni yönetir.

O seni istediği yöne çeker ne gariptir ki kimse bilemez tam olarak sevginin gücünü yada aşkın anlamını. Ve o yüzden sorarlar bazen yada bazı durumlarda kendilerine aşk nedir anlamlı yoksa anlamsız mı olduğunu her zaman yada bazı durumlar da kendilerine sorarlar. Aşk kelimesi bir başkasına olan onun için hissettiğin sevginin anlamı olarak ve ona hissettiğin duygular olarak ortaya çıkar. Ve onun için hissettiğin duygular sadece sana özeldir. Herkes aynı duyguları hissetmez. Herkesin sevme şekli yada kendini ifade etmek biçimi farklıdır. Kimisi sevgisini aşkını herkese göstererek yaşamayı sever. Kimisi de sadece seven ve sevilen kişi arasında olsa bile yeterlidir. Başkalarının bilmesine gerek yoktur onun için. O kişi için sadece onun vereceği sevgi önemlidir. Ve ona göre o şekilde hisseder ve öyle olmasını ister. Aşk şefkat gerektirir. Güven gerektirir. KArşındaki kişiye hissettirmek en önemlisi de belli etmek gereklidir. Çünkü o zaman onun için yapacağın her şey senin için de önemlidir. Karşılıklı olunca o aşk daha güzel ve daha renkli olur.

Aşk işte deli dolu bir hayat yaşatır. Kimse nasıl hayatına girdiğini yada nasıl var olduğunu bilemez. Ve aşk nedir anlamlı olarak açıklamak yada onu yazmak yada bir yere söylemek gerekirse daha çok saçmalarsın. Çünkü kelimelerle ifade edemezsin. Ve bilirsin ki o aşk yaşandıkça anlaşılıyor ve yaşandıkça zaman geçiyor.Herkes bence aşkı kendine göre yorumlar ve ifade eder. VE kendi içinde ne hissettiğini ancak bir kişi kendi bilebilir.Aşk Nedir Anlamlı - Yorum Soru Turka 20 Mayıs 2020 20 Mayıs 2020 — 15:54
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular