Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Aşk Nedir Aşkın Tanımı - Soru Cevap

Aşk Nedir Aşkın Tanımı

Aşk öyle bir şey ki herkesin tanımı anlamı herkese aynı şeyi ifade etmez. Peki hakkında o kadar hikayeler duyduğumuz filmler çekilen filmlere konu olan ve insanın hayatının bir parçası olduğunu kabul ettiğimiz aşk nedir aşkın tanımı nedir. Ve gerçekten sizin için ne ifade ettiği mi önemlidir.

Yoksa belli kalıplaşmış bir kuralı düşüncesi var mı. Aslında bence aşk nedir aşkın tanımı herkes için farklıdır. Ve herkesin aşkı yaşama şekli farklıdır. Kimisi uzaktan sever içinde yaşar aşkı kimisi belli eder çünkü sevdiği yanındadır. Kimisi sever ancak belli edemez. Her kültürde her yerde aşkı yaşayan aşkı tanımlamak farklı olur. Ancak tek bir şey gerçek olur. O da herkesin içinde hissettiği duygular aynı olur. Nasıl tanımlarsan tanımla nasıl olduğunu düşünürsen düşün bence içinde hissettiğin o duygular gerçek anlamı ifade eder. Ve aşk o kadar güzel bir duygu ki bunu kimse tam olarak dile getiremez. İfade edemez. Çünkü o kadar özel o kadar güzel bir duygu ki. Aşk saflık demektir. Aşk doğal demektir. Aşkta kendini düşünmezsin. Ayrı kalpler yoktur. Bir kalp vardır. Hele o aşk karşılıklı ise o zaman ayrı bir tadı ayrı bir güzelliği vardır. Peki sizce aşk ve sevgi farklı mı yoksa aynı şeyler mi. Sevmek de güzel bir duygu ancak sevgi genel dir. Bir çiçeği bir hayvanı aileni eşini arkadaşını çocuğunu seversin.Ancak aşk öyle değildir ki aşk genel olmaz aşk bağlılıkdır. Aşk insanı hem mutlu eder hem de acı çeker. Aşkı yaşamak yaşadığını hissettirir. Ancak aynı zamanda da karışık duygular hissedersin. Bir günün bir gününü tutmaz. Her günün aynı olmaz.

Bence aşk nedir aşkın tanımı açıklamak gerekirse bunu herkese sormak ve kimsenin tam kesin cevap bulamadığı aşkı biz kendi duygularımızla kendi düşüncelerimizle bize hissettirdiği duygu ve düşüncelerle açıklamak isteriz. Çünkü halen tam olarak kimse aşkın ne olduğunu bulamadı. Çünkü aşk o kadar basit iki kelime ile anlatacak kadar basit bir şey değil. Aşk saf sevgidir bana göre.Aşk Nedir Aşkın Tanımı - Yorum Soru Turka 14 Mayıs 2020 14 Mayıs 2020 — 11:42
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular