Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Aşk nedir bilir misin - Soru Cevap

Aşk nedir bilir misin

Herkes için aşkın anlamı önemi değeri yada hissettiği duygular farklıdır. Kimse için aşk aynı şeyi ifade etmez. Veya aynı duyguları hissettirmez. Peki siz aşk nedir bilir misin yada onun bir insan için ne kadar önemli olduğunu bilir misiniz.

Benim için sevginin gerçek anlamı karşılığında tek bir şey beklemeden birini hissetmek. Gerçek aşk koşulsuzdur. Karşınızdaki o özel duygudan aynı duyguyu bile beklemediğiniz birine aşıksınız. Her zaman bu özel olanı önemsiyorsun. ve her zaman o özel olan sizin için özel olan kişiye duygularınızda yaşıyorsunuz. Yanınızda birileri olsa bile bu aşık olduğunuz kişiyi seviyorsunuzdur onu düşünürsünüz.Kalabalığın içinde bile onu görürü ve onu düşünürsünüz bir tek. Aşık olduğunuz kişinin gülümsemesini her zaman seversiniz ve onun her zaman gülümsemesi için uğraşırsınız. Karşılığında hiçbir şey beklemeden her zaman gülümsetmek için çaba gösterirsiniz. Her zaman aşık olduğunuz kişinin hissine önem veriyorsunuz, o kişiyi asla olumsuz bir duruma sokmuyorsunuz.Bana göre aşk nedir bilir misin diye sormak ve anlamını benim için ifade etmek bunlarla sınırlı değil. Ancak kısa ve size içimdeki duyguları aktarmak için bunları yazmak ve sizinle paylaşmak istedim. Peki sizin için ne hissettiriyor.Siz sevdiğiniz için ne yapıyorsunuz. Aşk karmaşık duygulara sokar seni bir gün mutlu iken bir gün mutsuz olabilirsin. Ama her şeyden önemlisi kalbinde o güzel duygu vardır.

Aşk nedir diye herkesin sorduğu insan oğlunun var olduğu günden beri kendisine sorduğu ve asla kesin olarak bir cevap alamadığı bir duygu birikimidir. Bana göre yada sizce aşk nedir bilir misin bu aşkın senin için ifade ettiği duygular herkes için karmaşık hissettirir iken senin için ne ifade ettiği sana nasıl hissettirdiği bence önemli. O kadar söz o kadar şarkılar filmler yapılan aşkın üzerine tartışılan bir konu ki herkese göre anlamı ne olduğu farklı olan bir duygudur. Kimisine acı verir kimisine mutluluk verir. Kimisine de sadece içinde biriken duyguları açığa çıkartma fırsatı verir. Aşk işte karmaşıktır.



Aşk nedir bilir misin - Yorum Soru Turka 16 Mayıs 2020 16 Mayıs 2020 — 13:41
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular