Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Aşk Nedir Bilmezsin - Soru Cevap

Aşk Nedir Bilmezsin

Burada sizinle paylaşmak istedim herkes bence aşk nedir bilmezsin ne olduğunu ne hissettirdiğini o güzel duygunun kıymetini varlığının insana verdiği huzuru hissetmek aşkı herkes yaşar ama bunları hisseden çok az kişi vardır.

Aslında burada paylaşmak istediğim aslında benim bir yakın kız arkadaşımla birlikte sohbet ediyorduk ve bir gün sohbet eder iken bir durgunlaştı yüzü düştü ne oldu diye sorduğumda ise sen bilemezsin dedi bana bende neyi deyince aşk nedir bilmezsin dedi. İlk başta anlamadım ne demek istediğini ne olduğunu ve sonra konuşmaya başladık. ve dedi ki aşkı ben hiç yaşamamışım yaşadığımı zannetmişim ama yaşamadım. Nasıl oluyor o dediğimde ise bana göz yaşları ile birlikte aşkın gerçekten nasıl hissettirdiğini nasıl bir hale soktuğunu gördüm ve anlattı. İşte o zaman içimde gerçekten acı onun duygularını hissettim. Aslında çok yakın bir arkadaşlığımız ve dostluğumuz var. Ve aşkında bu kadar ona acı verdiğini görmemiştim. Aslında onu mutlu eder onu sevindirir huzurlu eder diye sanıyordum. Ancak o tam tersi acı hissediyordu. Bunu gözlerinden okuyabiliyordum ve anlaya biliyordum. Ne kadar olursa olsun aşk bence bana göre halen güzel bir duygu tamam kimisine iyi gelmez kimsine acı çektirir. Ama aşk bence hayata tutunma sebebi bir insanın. Ve aşk olmazsa insan doğası gereği boş bir kutuya benzer kalbi. Ama hayatında bir kez aşkı yaşamış bunu sürdürenler de var aşkı sürdüremeyenler de veya benim arkadaşım gibi aşkına karşılık bulamayanlar da var. Ama ne olursa olsun iyi veya kötü acı dolu veya mutluluk dolu bu aşkı yaşamak gerekiyor.Tıpkı her şeyi yaşayarak öğrendiğimiz gibi aşkı da yaşayarak öğrenebiliriz.

Birisinin bize anlattığı aşkı yada anlatır iken hissettirdiği duyguları yaşayarak aşkı bilemeyiz. Ancak aşkı yaşayarak iyi veya kötü olarak tecrübe ederek öğrenebiliriz. Ve yaşayabiliriz. Ve arkadaşımın bana sorduğu soru aslında sen aşk nedir bilmezsin diye sorduğu soruyu aslında çok iyi biliyorum çok iyi anlıyorum onu belki ona anlatmadım bilmiyor zamanında da benim deliler gibi birisini sevdiğimi ve kaybettiğimi bilmiyor ve bundan diyor. Ve o nedenden dolayı onu en iyi anlayan ne hissettiğini ne kadar acı çektiğini çok iyi biliyorum. Ve her zaman onun yanında olacağım destek olmaya çalışacağım.Aşk Nedir Bilmezsin - Yorum Soru Turka 18 Mayıs 2020 18 Mayıs 2020 — 13:22
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular