Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Aşk Nedir Çok Kısa - Soru Cevap

Aşk Nedir Çok Kısa

Aşk ne güzel bir şey değil mi. İsmi bile geçince insanı mutlu ediyor insanın içine bir mutluluk getiriyor. Ancak kimse tam olarak anlamını yada aşk nedir çok kısa açıkla bana desek kimse o aşkı tarif edemez.

Aslında tam olarak kimse açıklayamaz ve tarif edemez. Çünkü aşk nedir çok kısa sorsak bile bu aşkın tarifini anlatmak inmkansıza yakındır. Bir de şöyle bir durum var. Herkesin aşkı tattığı duygu aynı olmaz olamaz imkanı yok buna. Herkesin kendine göre yaşadığı aşk tattığı aşk farklıdır. Kimisi acı çeker kimsisi çok mutlu olur, kimisi duygularını dışa vuramaz ve içinde yaşar kimisi de kendine göre tanımlar. Yani herkesin hissettiği duygu ve düşünceler farklıdır. Ve buna ne bilim adamları ne filozoflar ne felsefeciler ne doktorlar kimse bu aşkı tam olarak açıklayamadı. Ve kapına kalbine ne zaman geleceği yada ne zaman hayatından çıkacağı belli olmuyor. Dengesiz ve bir o kadar da huzur verici insanının içini mutluluk getiren bir duygu. Üstüne o kadar filmler çekilen şarkılar söylenen bu aşk bence herkesin kendi içinde yaşadığı duyguyu biraz olsun belli ediyor. Ve ya dışarıya vurmasına yardımcı oluyor. Örneğin bir aşk filmi izleriz ve duygulanırız ve ya hüzün boğar üzülürüz ağlarız yada mutluluk hissederiz hatıralarımıza döneriz. Bu da bizim için ne kadar iyi oluyor bazen kendimizi kötü bile hissetsek en azından içimizde ki duyguları bir şekilde dışarıya vurmuş oluyoruz.

İşte bence aşk nedir çok kısa açıklamak gerekirse en kısası bu şekilde açıklanabilir. Aslında mümkün değil aşkı kısa açıklamak ancak yine de denemek istedim. Ve en azından kendi duygu ve düşüncelerimi sizlerle paylaşmak istedim. Ve herkes umarım hayatında bir gün aşkı yaşayabilir. Ve iyi kötü acı dolu veya mutluluk dolu yaşanması gerekli bence. Çünkü çok farklı bir his ve duygu hepsi acı da olsa mutlu da olsan o aşkı yaşamak çok güzel bir duygu bence.Aşk Nedir Çok Kısa - Yorum Soru Turka 19 Mayıs 2020 19 Mayıs 2020 — 10:40
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular