Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Aşk Nedir Değişik Cevaplar - Soru Cevap

Aşk Nedir Değişik Cevaplar

Günlük hayatımızda en çok duyduğumuz hakkında konuştuğumuz arkadaşlarımızla birlikte olunca hakkında konuştuğumuz kimisi aşk acısı çektiğini belirtir kimisi aşkını anlatır bu aşk nedir değişik cevaplar alırız. Herkesin kendisine göre aşkı açıklaması tanımlama şekli yada kendine göre yaşama şekli vardır.

Bunun için bu konu hakkında kendi düşüncelerimi paylaşmak istediğimden dolayı aşk nedir değişik cevaplar konusunu sizinle paylaşmak istedim. Bence aşk herkesin kendisine göre cevabını bulduğu kesin cevap alamadığı belli bir kalıba sığmayan belli bir kuralı olmayan aşk hakkında bir sürü sözler şiirler şarkılar duymuşuzdur. Yada en basitinden sözler okumuşuzdur. Bunun için de aşk hakkında bir sürü değişik cevaplar duymuşuzdur. Bunun için de aşk bence değişen herkesin kendisine göre yaşama şekli olan insana büyük bir huzur ve mutluluk veren bir duygudur. Ve artık günümüzde aşk o kadar nadir ki aslında hayatımız boyunca gerçek aşk her zaman nadir olur. Çünkü sevgi besleriz ancak gerçek aşk öyle her zaman karşımıza çıkan bir durum değildir. Ve bir kez çıkınca da insana o kadar huzur ve mutluluk veren çok güzel bir duygudur. Ve aşk kendisine göre bir yaşama şekli vardır. Aşk dediğin seni mutlu eder sana yüreğine sığmayan bir duygu verir.

İşte aşk o aşık olduğun kişi için yapamama ve o kişi olmadığında yapamazsın. Onun kalbi senin kalbin olur. Ortada aşk olunca ayrı iki kalp olmaz iki kalp bir olur.Ve herkesin aşk hakkında yada aşk nedir değişik cevaplar vardır. Ve kendisine göre yorumlama biçimi yada yorumlama şekli vardır. Aşkı hissetmek yaşamak güzeldir. Ancak dediğim gibi ne zaman karşımıza çıkacağını yada ne zaman hayatımıza gireceğini bilemeyiz. Ve ne zaman aşkı yaşayacağımızı bilemeyiz. Ve işte aşk kendi kendine oluşan kendi kendine gelişen bir duygudur. Sen ona şart koyamazsın yada sen seçemezsin aşk seni seçer bana göre.Aşk Nedir Değişik Cevaplar - Yorum Soru Turka 4 Haziran 2020 4 Haziran 2020 — 13:27
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular