Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

aşk nedir duygusal - Soru Cevap

aşk nedir duygusal

Herkes aşka bilimsel olarak yaklaşır. Peki aşk nedir duygusal olarak açıklamak ve en azından kendi içimdeki duygu ve düşünceleri sizinle paylaşmak isterim. Ne zaman yanında olursan ol kalbin de bir heyecan olur. Ve kalp atışların hızlanır.

İnsanlar her zaman sevginin yada aşkın ne olduğu konusunda birbirlerine sormuşlar yada kendi içlerinde cevap aramışlardır. Ancak tam olarak kesin bir cevap yada aşkın ne olduğunu tanımlayacak herhangi bir kimse yoktur. Ancak aşk nedir duygusal olarak açıklamak ve içimizdeki duygu ve düşünceleri dile getirmek ve kendi içimizde açıklamak gereklidir. Bu nedenden dolayı da ancak bu şekilde kendi içimizde cevap bulabiliriz. Çünkü herkesin yaşadığı aşk hissettiği sevgi kendisine göre farklıdır. Kimisi aşkını doya doya yaşamak ister kimisi aşkını sadece sessizce yaşamak ister kimsi de kendisine göre aşkı bir şekilde yaşadığına inanır. Yani herkesten herkese değişen güzel bir duygudur. Herkes için farklıdır. Farklı anlamaları farklı duyguları hissettirir. Ve buna göre yaşarlar. Sevgi aşk değişmeyen bir şeydir. Hiç sanmıyorum ki kendimizi birilerine sevmeye yada aşık olmaya zorlayabilelim. Çünkü zorla kimseyi sevemez ve aşık olamayız bu mümkün değil. Bu içten gelişen bir duygu ve düşüncedir. Kalbinde senin alamayacağın duygular birikir ve ona göre o duyguları hisseder ve düşünürsün.

Aşk işte o kadar karmaşık o kadar güzel ve aynı zamanda insanın içini bir huzurla sıcak bir sevgi ile kaplayan ve şefkat ile kaplayan güzel bir duygudur.Herkes aşkı kendisine göre yorumlar kendisine göre hisseder. Ve herkesin yaşadığı aşk farklıdır.Sevgi ve aşk gerçekten hissetmek ve anlamak ve aynı zamanda da aşk nedir duygusal olarak açıklamak gereklidir. O kişinin duyguları ve düşüncelerini hissetme ve anlama işidir.aşk nedir duygusal - Yorum Soru Turka 22 Mayıs 2020 22 Mayıs 2020 — 15:01
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular