Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Aşk Nedir En Güzel Cevap - Soru Cevap

Aşk Nedir En Güzel Cevap

Genellikle aşk nedir diye kendimize sorduğumuz sorunun cevabını merak etmemizin edenine seviliyor muyuz sevilmiyor muyuz diye kendimize sorduğumuz sorunun cevabını merak ettiğimizden kaynaklanıyor. Aklımız beynimiz o kadar meşgul oluyor ki gerçek sevgiyi ve aşkı sevgiyi karıştırır oluyoruz. Bu nedenden dolayı da aşk nedir en güzel cevap alamamaktan korkuyoruz kendimizce.

Aslında her şeyi akışına bıraksak ve düşüncelerimizden uzaklaşsak ve seviyor mu sevmiyor mu kimi düşünceler yerine biz sevgimizi verebiliyor muyuz. Aşkımızı gösterebiliyor muyuz diye düşünsek ve aşkımızı yaşamaya baksak bence aşk nedir en güzel cevap bu olur. En azından bu benim düşünceme göre bu şekilde. Tabi herkes kendi düşüncesine ve kendine göre tarif etme şekli vardır. Ancak bazen iste bu olup olmadık düşüncelerle beynimize sokup kafamızı karıştırmamıza sebep oluyor.İlk olarak Aşk nedir Konusunu ele almak daha kolaydır. bize doğru geldiğimizi hissettiğimiz aşk açısından soruyorum. Sevildiğimiz zaman nasıl tanınacağımızı anlarsak, bir başkasına olan sevgimizi tanımayı da öğrenebiliriz.Birisinin kafasında ki sorulara yanıtı bir tek kendi düşüncesi cevaplayabilir. Ve bu nedenden dolayı da kendi halimizde bu soruya yanıt aramak başka yerlerde aramaktan daha kolaydır.

Çünkü her zaman aşk iki kişiliktir. VE kendisine göre bir yorumu ve bir düşüncesi vardır. Ne zaman karşımıza çıkacağı veya ne zaman hayatımıza gireceği belli olmaz. Ve bir zamanlar aşk üzerine o kadar sözler o kadar anlamlı olaylar hikayeler vardır ki iki kişinin yaşadığı aşkı anlatırlar ve bu kitaplara filmlere bile konu olur. Bence aşk nedir en güzel cevap olarak kendi düşüncemiz ve içimizde hissettiğimiz o kişiye karşı olan duygularımız ve düşüncelerimizdir. Ve onu dışarı yansıtma şeklimizdir.Aşk Nedir En Güzel Cevap - Yorum Soru Turka 23 Mayıs 2020 23 Mayıs 2020 — 13:34
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular