Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Aşk Nedir En Güzel Tanımı - Soru Cevap

Aşk Nedir En Güzel Tanımı

İnsanlar aşkın veya sevginin saf, acı verici, tatlı ve korkunç olduğunu söylerler yada böyle hissettiklerini söylerler.Ve herkese göre aşk nedir en güzel tanımı kendisinin yaşadığı aşktır.Ancak gerçek şu ki, aşk herkesin hayatında temel bir zorunluluktur. Sağlıklı ve sağlıklı bir yaşam sürmek için herkesin sevilmesi gerekir. Sevginin çeşitli tanımları vardır. Birine sorun ve size kendi aşkın ne olduğunu açıklayacaktır. Yada en azından açıklamaya çalışacaktır.

Aşk insana çeşitli duygular hissettirir. Çünkü bazı aşklar fiziksel olarak biriyle ilgilenmekten daha fazlasıdır, duygusal bir bağdır.
Aşk, bir insanın başka bir kişi için hissettiği bir duygudur. İnsanlar genellikle sevgiyi ve aşkı karıştırırlar. Sevgi derinden bağlı kalmak ve birine veya başka bir şeye bağlı olmak demektir. Sevginin temel anlamı birine karşı sevmekten daha fazlasını hissetmektir. İki kişinin paylaştığı bir bağdır. Sevgiyi bir hayvana bir arkadaşına dostuna karşı yada ailene karşı yada çocuğuna karşı hissedebilirsin. Ancak aşk öyle değil. Aşk bir kez gelir ve derinden bir bağ kurarsın. Ve o zaman işte gerçek aşkı gerçek sevgiyi hissedersin. Ancak bir kişi aşık olduğunda karşısında ki diğer bir kişinin ne hissettiğini yada ne kadar acı çektiğini yada nasıl bir ruh durumunun içinde olduğunu anlar. İşte bence aşk nedir en güzel tanımı kişinin kendisine göre açıklayacağı tanımdır. Hissettiklerini dile dökmesidir.Aşk inanılmaz güçlü bir kelimedir. Aşık olduğunuzda, hep birlikte olmak istersiniz ve siz olmadığınızda birlikte olmayı düşünürsünüz çünkü o kişiye ihtiyacınız vardır ve o kişi olmadan hayatınız eksiktir.

Aşk bir insana bir kişiye hissettiğin derin duygular ve derin hislerdir. Aşık olduğun kişiden başka bir şey düşünmez ve hissetmezsin. Bu aşk sınırsız veya koşulsuz koşulsuz bir sevgidir: birini tamamen sevmek. O zaman hayatınızla diğerine güvendiğiniz ve birbiriniz için her şeyi yapacağınız zamandır. Birini sevdiğinizde, ne olursa olsun gerçekten mutlu olmalarından başka bir şey istemezsiniz, çünkü onlara ne kadar önem veriyorsanız ve ihtiyaçları kendinizden önce gelir. Kendinizi hiçbir şey gizlemiyorsunuz ve diğer her şeyi anlatabiliyorsunuz çünkü sizi oldukları gibi kabul ettiklerini biliyorsunuz ya da tam tersi olduğunu biliyorsunuzdur.Bence aşk nedir en güzel tanımı benim kendi düşüncelerimle size aktarmak istediğim bir duygudur.Herkese göre bir tanımı vardır.Aşk Nedir En Güzel Tanımı - Yorum Soru Turka 25 Mayıs 2020 25 Mayıs 2020 — 13:26
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular