Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Aşk Nedir En Güzel Tarifi - Soru Cevap

Aşk Nedir En Güzel Tarifi

Aşk birisine karşı hissettiğin beslediğin duygulardır. Peki ancak bir kişi için yada bizler için hissettiğimiz duyguların karşıdaki bir kişi için yada sevdiğimiz kişi için tarifi anlamını ne kadar hissettirebiliyoruz. Yada o kişi de bizim hissettiğimiz duyguları hissediyor mu bunu bilemeyiz. Ve bence aşk nedir en güzel tarifi kişinin kendi hissettiği duyguları dile getirmesi kendi düşüncesi ve ifadesi ile dile getirmesidir.

Biz aşk deyince yada bazı kişiler aşk deyince çok basite alabiliyor. Yada hissettiklerimizi çok basite indirebiliyor. Ancak aslında sözlerden yada diğer yerlerden aldığımız paylaştığımız sözler ile ifade edilmez. Ancak kendi hissettiklerimizi dile getirmek onları yazıya yada kağıtta dökmek daha iyi hissettirir. En azından ben kendi düşüncelerimi sizinle paylaşmak istedim. Benim için aşk nedir en güzel tarifi bence bir yerden alıp o sözü sevdiğime söylemektense kendi hissettiğim duyguları ve düşünceleri ona yazarak yada söyleyerek yada hareketlerimle belli etmek bence daha güzel ve daha samimi gelen bir duygu. Ve bizim için yada herkes için bu tarifi güzel olan aşk hissedilmeli yaşanmalı. Kimisi aşkını içinde yaşar kimisi karşılık bulmaz sevgisine aşkına karşı. Kimisi dünyalara herkese duyurmak ister. Ama asıl olan nasıl yaşadığımız değil o aşkı kendimizin bizim hissedip hissetmediğim izdir. Çünkü bu aşk denen şey insanın başına bir kez geliyor acı veya tatlı bunu yaşamak hissetmek bence dünyada ki her şey den daha güzel bir şey.

Kimisi için aşk acı verse de onu en azından yaşamış oluyor. Tamam acı çekiyorsun üzülüyorsun veya kırılmış olabilirsin diğerlerin ki gibi aşk yaşamamış olabilirsin ancak yine de bu aşkı hissettin kendi içinde bile olsa acısını yada sana hissettirdiği duyguları hissettin. İşte bence en güzel aşk nedir en güzel tarifi bence bu şekilde bana göre böyle ifade edebiliriz. Ve iyi yada kötü acı veya tatlı bir şekilde bu aşkı yaşamak hissetmek karşımızdaki kişi bizi sevmese yada aynı duyguları hissetmese bile biz yaşamamız önemlidir. En azından bu benim düşüncem size göre bu aşkın tarifi farklı olabilir. Zaten herkesin hissettiği duygular aynı olmadığı gibi herkesin aşk için ifade ettiği anlam yada tarif de farklıdır. Bu yüzden saygı duymak önemlidir.Aşk Nedir En Güzel Tarifi - Yorum Soru Turka 26 Mayıs 2020 26 Mayıs 2020 — 16:33
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular