Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Aşk Nedir Esprili - Soru Cevap

Aşk Nedir Esprili

Her zaman aşkı hayatımızda çok ciddiye almışız. Tabi ciddi bir konu ve duygusal bir konu ancak bunun üzerine o kadar yazılar şiirler var ki bende biraz bu konuya değişik açıdan bakmak ve bunu da sizinle paylaşmak istediğimden aşk nedir esprili olarak cevap vermek ve bunu biraz yumuşatmak istedim.

Aşkı herkes bilir ne demek olduğunu yada hayatımıza nasıl gireceğini. Aşk bir anda karşımıza çıkar. Tabi bu demek olmuyor ki ilk karşımıza çıkan kişiye aşık olacağız demek olmuyor. Bir insanı tanırsın önce sonra onu seversin. Ve daha sonra aşık olursun işte o zaman aşkın ne demek olduğunu anlarsın. Ancak bazı kişiler aşkı yaşamamış olan kişiler veya aşkı ciddiye almayan kişiler veya da aşktan yana şansı olmayan kişiler artık aşkı şakaya almış olabiliyor. Veya da aşk nedir esprili olarak cevap verir. Örneğin bir kişinin aşkta şansı olmadı yüzü gülmedi zaten herkesin aşkı mutlu bitecek diye bir şey yok. Ancak bunu anlamak önemlidir de herkes anlayamıyor. Neyse biz devam edelim. O kişi aşkı yaşamış ve mutsuz olduğu için yani kötü bir şekilde bittiği için de aşk konusu açıldığı zaman bir yerde o konuyu dalgaya vurmak en azından içindeki acısını bir az olsa da azaltacağını düşünür bu şekilde. Şayet benimde benimde pek aşk konusu iyi geçmedi. Yıllardır çocukluk aşkı olarak sevdiğim kişiden hiçbir zaman karşılık bulamadım. Aşk işte herkesin yaşadığı birbirini tutmaz.

Ve birisi de gelip bana aşk nedir esprili diye sorsa esprili cevap veriyorum. Bu şekilde kendi düşüncelerimi biraz olsun azalta biliyorum diye düşünüyorum.Bu yüzden aşkı biraz da gevşetmek onu biraz olsun yumuşatmak için bazen esprili olarak cevap vermek gerekir. Çünkü bazen hayatı her şeyi oluruna bırakmak önemlidir. Ve bende artık hayatı bana sunacağı şeyleri veya yaşamayı artık akışına kendi haline bıraktım. Ve her zaman ciddi olunmayacağını anladım. Biraz da bu şekilde denemek istiyorum kendimce.Aşk Nedir Esprili - Yorum Soru Turka 19 Haziran 2020 19 Haziran 2020 — 15:10
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular