Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Aşk Nedir Gerçek Midir - Soru Cevap

Aşk Nedir Gerçek Midir

Aşk ismi kadar kendisi kadar yaşaması da hissetmesi de ne güzel bir duygu değil mi. Herkes merak eder aşk nedir gerçek midir diye kendi kendine sorar yada etrafımıza arkadaş çevremize yada bir sohbet arasında sorar ve merak ederiz.

Ve bize sundukları yada cevabını merak ettiğimiz bu aşk nedir gerçek midir sorusunun cevabını değişik alırız. Yani değişik cevaplar alırız. vE gerçekten aşık olduğumuzu anlayamayız. Ancak aslında gerçek aşkı bulup bulmadığımızı yada birisini seviyorsunuz yada hayatınız da birisi var ancak aşık mısınız yada gerçekten var mı aşk diye bir şey hem kendi kendimize sorarız. Ve cevabını farklı yerlerde ararız. Nette olsun arkadaş çevremizde olsun cevap aramaya çalışırız. Aksine yapmamız gereken şey gerçek aşkı bulup bulmadığınızı anlamak için, ilk olarak gerçek aşkın gerçekte neyi gerektirdiğini anlamak önemlidir. Esasen, gerçek aşk, eşiniz için sarsılmaz, kırılmaz ve eşsiz bir sevgi ve bağlılığa sahip olduğunuz anlamına gelir. Aynı zamanda, onunla ölçülemeyecek kadar derin uzanan duygusal ve fiziksel bir bağlantı ile tanımlanır ve önemli olan diğer şey ise o olmadan hayatınızı düşünemezsiniz. Çünkü onsuz hayat olmayacağını onsuz mutlu olamayacağınızı ve onun da sizsiz olamayacağını hissedersiniz.

İşte bence aşk nedir gerçek midir cevabını ancak hayatımızda ki sevdiğimiz kişiye bakarak onsuz yaşayamayacağımızı hissederek ve kendi içimizde hissettiğimiz duygularla öğrenebiliriz.Ve en önemlisi sevgi aşk gerçekten bir hayatın vazgeçilmezi hayatında birisini sevemezsen onunla birlikte olmazsın onu umursamazsın ancak sever kıymet verir ve en önemlisi aşık olduğunuzu hissediyorsanız o zaman işte iki taraf için de mutlu ve huzurlu olur. Sevgi ve aşk hayatımızda bu kadar önemlidir bence.Aşk Nedir Gerçek Midir - Yorum Soru Turka 5 Haziran 2020 5 Haziran 2020 — 13:43
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular