Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Aşk Nedir Gerçek - Soru Cevap

Aşk Nedir Gerçek

Aşk adı gibi kendisi de ne güzel bir isimdir. Ve bunun için de aşk nedir gerçek anlamı yada bize gerçekten ne hissettirdiği bizim için önemlidir. Aslında aşkı kimse tam olarak ne olduğunu yada açıklamaya çalışması zordur.

Aşk nedir kime göre aşk nasıl açıklanır. Bence aşk herkesin kendine göre açıklaması ve anlaması ve aşkı açıklamaya çalışmak için uğraşmak istemektedir. Aşk nedir gerçek anlamı ve bize göre açıklamak ister. Ve bu nedenden dolayı aşkı açıklamak yada aşkı anlamaya açıklamaya çalışmak bence kendisi için aşkı açıklamak yada nedenini açıklamak yada aşkın nasıl ortaya çıktığını açıklamak bence de zordur. Çünkü kimse eski zamanlardan beri aşkın nasıl ortaya çıktığını yada aşkın ne olduğunu anlayamaz. Ve bunun için de aşkı açıklamaya çalışmak yada aşkın ne olduğunu bilememek ve yada açıklayamamaktadır. Ve aşk gibi güzel bir duyguyu yada aşkı hissetmek insanın yada herkesin yapabileceği yada inanabileceği bir durum değildir. Aşk insanın hayatında bir kez olur.

Aşk insanın hayatına ömrüne bir kez gelir ve bir kez karşısına çıkar. VE aşk insanın içini eriten bir durum. Bir kalp ayrı olmaz iki kalp bir bütün olur. İnsanın hayatına bir kez giren ve insanın ömründe bir kez olan bir durum. Aşk nedir gerçek anlamı ve gerçek bize hissedirdiği yada bizim için anlamı nedir. Biz gerçekten aşkı hissedbiliyor muyuz hayatımızda bir kez karşımıza çıkar. Gerçek olan ve gerçek anlamı bizim için hissettirdiği nedir. Bizim için kendimize göre anlamı olabilir. Herkesin aşkı kendisine göre yaşadığı durumdur.Aşk Nedir Gerçek - Yorum Soru Turka 6 Haziran 2020 6 Haziran 2020 — 14:49
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular