Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Aşk Nedir Gerçekten Var Mıdır - Soru Cevap

Aşk Nedir Gerçekten Var Mıdır

Hayatımızda herkes duymuştur çok aşığım aşık oldum veya çocuklarımızdan veya arkadaş çevremizden çok duymuşuzdur. Peki gerçekten aşk nedir gerçekten var mıdır yada aşk diye hissettiğimiz duygu nedir. Nasıl hissetmeyi sağlayabiliriz. Bir yerden öğrenebilir miyiz.

Bugün aklımda ki bu soruları sizinle paylaşmak hemde sizinle birlikte cevaplamak için bu konuyu yazmak istedim.Aslında tam olarak aklımda yoktu. Ancak diğer arkadaşların aşk hakkında yazdıklarını görünce bende bu konuda en azından kendi düşüncelerimi ve aklımda ki soruları sizinle paylaşmak istedim. Herkes arkadaş çevresinden veya çevrenizden duymuşsunuzdur. Aşık oldum çok acı çekiyorum aşk acısı çekiyorum veya çok mutluyum gibi terimler sözler duymuşuzdur. Ve ben belki tam olarak aşkı hissedemediğimden dolayı bunların anlamlarını bilmiyor da olabilirim. Ancak bana göre aşk nedir gerçekten var mıdır diye sorsanız ben kendi düşünceme göre var. Ancak benim hayatıma tam olarak girmedi. Ama herkesin aşık olduğuna da inanmıyorum. Çünkü bazı kişiler aşk ile sevgiyi veya ilgiyi karıştırıyorlar. Aşk demek birisine gönülden bağlı olmak demek onun üzüntüsü senin üzüntün onun mutluluğu senin mutluluğun olur. Onun kalbi acısa senin kalbin de acır. Aynı duyguları hissetmekten geçer. Derler ya karnımda kelebekler uçuşuyor diye işte aşk böyle bir şey mutluluğun da üzüntün de acın da en güzeli olur aşık iken.

En azından bana göre bu şekilde hissediyorum. Evet yaşamadım evet bilmiyorum ama en azından bu şekilde düşünüyorum. Bence aşk nedir gerçekten var mıdır diye sorsanız bence de gerçek aşk vardır. Ve bu herkesin yaşayabileceği bir şey değil. Çünkü gerçekten insanın başına çok nadir gelen hayatında bir kere gelen bir duygudur.Aşk hakkında bir sürü efsane bir sürü hikayeler var. Her dinde her ülkenin kendine göre efsaneleri aşk üzerine hikayeleri vardır. Ve onlar gibi bizim de kendimize göre gerçek aşkı hissetmemizi sağlayan en azından anlamımızı sağlayan hikayeler vardır.Aşk Nedir Gerçekten Var Mıdır - Yorum Soru Turka 1 Haziran 2020 1 Haziran 2020 — 13:20
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular