Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

aşk nedir güzel cevap - Soru Cevap

aşk nedir güzel cevap

Aşk bazen cevaplaması en sor sorudur. Bazen de en basit sorudur. Aslında kişiden kişiye değişen yüklü bir duygudur. Peki sizce de aşk nedir güzel cevap nasıl ifade edilir. Bence aşk karmakarışık duygulardan bir tanesidir. Zaten sadece bizim için olan duyguyu karmaşık hale getiren bir duygudur.

Aşkın benim için kişisel olarak ne anlama geldiğini düşündüğümde, hayatımdaki insanlar için sahip olduğum tüm farklı sevgi türlerini düşünüyorum. Romantik aşk, aile sevgisi, arkadaş sevgisi ve hepsinin en inanılmaz sevgisi var: ruh eşi sevgisi ve bu sevginin içinde bizim de hissettiğimiz aşk ruh eşimizi bulduğumuz zaman onun için hissettiğimiz duygudur. Tabi bütün sevgiler özeldir. Aile sevgisi evlat sevgisi arkadaş sevgisi ancak ruh eşini bulduğunu düşündüğün kişiye aşık olursun onsuz yapamazsın onun sevgisini her daim hissetmek ve sende o sevgiyi ona hissettirmek istersin. Bence işte aşk nedir güzel cevap vermek gerekirse en azından ben bu şekilde düşünüyorum. Tabi sizin için en ifade ettiği yada ne anlama geldiğini bilemem. Ancak benim için aşk çok büyük ve çok önemli bir duygudur. Ve herkesin hayatında bir kez yaşaması gereken bir duygudur. Zaten hayatta bir kez çıkar karşımıza. Koskoca yaşantımızda bir kez çıkar bu aşk denen şey. Ve karşımıza çıktığını anladığımızda bazıları bu durumu iyi değerlendiremez. Bazıları aşkına karşılık bulamaz. Bazıları sadece acı çeker. Bazıları mutlu olur ve bunu herkese duyurmak ister. Ama ne olursa olsun nasıl yaşanırsa yaşansın bence aşk denen şey çok güzel bir şey.

Ve aşk, ne olursa olsun, güvenecek birinin olduğunu bilmek anlamına gelir. Koşulsuzdur ve kendinizi iyi hissetmenizi sağlar. Sevdiğiniz kişiye güvenebilir ve etraflarında rahat olabilirsiniz. Kalbiniz size bunun iyi olduğunu söyleyebilir. Aşk asla acıtmaz ya da gözlerini ağlatmaz denemez.Çünkü aşk hem acıtır hem ağlatır hem mutlu eder karmakarışık duygulara sürükler seni.Bence aşk nedir güzel cevap olarak aşık olduğunuz kişiden asla vazgeçemezsiniz. Karşılık bulamazsanız bile o kişiden asla vazgeçemezsiniz. Çünkü bir kez kalbinize girmiş olur o duygu.aşk nedir güzel cevap - Yorum Soru Turka 30 Mayıs 2020 30 Mayıs 2020 — 14:40
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular