Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

aşk nedir güzel sözler - Soru Cevap

aşk nedir güzel sözler

İnsanlar eskiden beri yada yıllar önceden beri veya yıllar sonra bile aşk nedir güzel sözler anlamı nasıl ifade edilir. Bu aşkı ifade etmek için güzel kelimeler arayan daha eski zamanlardan beri ve şimdiye kadar her zaman cevap aramışlardır.

Ancak hiçbir zaman doğru cevabı bulamamışlardır. Çünkü aşk kendisine göre yada kişiye özel olduğundan birisinin hissettiği duyguları diğer bir kişi aynı duyguları hissetmediğinden aslında aşk nedir güzel sözler cevabı herkes için aynı olmaz. Ne filmlere konu oldu. Nice şarkılar ve sözler yazıldı. Üzerine hikayeler anlatıldı. Ancak hiç kimsenin yaşadığı aşk bir diğerinkinin aynısı olmadığından dolayı herkes için aynı ifadeleri taşımaz. Bunun için de bu aşk nedir ve buna cevap arayan birisi hele aşkı hiç bilemeyen tatmayan birisi bunu sözlerden yada şiirlerden yada şarkılardan artık ne geliyorsa aklınıza hiçbir şeyden anlayamaz. Çünkü aşk öyle okuyarak dinleyerek yada bir yerden bakarak öğrenebileceğin bir şey değil. Aşk içinde hissetmek o güzel duyguyu yaşamak gerekir. Bunun içinde içinde o duyguyu hissetmek gereklidir.

Aşk nedir diye kesin bir cevap bulabilen hiç kimse yoktur ta bi bu benim düşüncem ve aşk hakkında hissettiklerim. Ancak bunun için bile aşk nedir güzel sözler paylaşan veya o sözlerden anlamaya çalışan aşkı yaşamaya bilmeye öğrenmeye çalışan kişiler de var. Ancak dediğim gibi o sözler ne kadar güzel olursa olsun o aşkı bu şekilde yaşayamazsınız. Ancak yaşayıp öğrenmek gereklidir.aşk nedir güzel sözler - Yorum Soru Turka 29 Mayıs 2020 29 Mayıs 2020 — 15:53
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular