Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Aşk Nedir Güzel Tanımı - Soru Cevap

Aşk Nedir Güzel Tanımı

Aşk kişiden kişiye değiştiği gibi herkesin aynı olmayan duyguların bir birisinden birisidir.Peki aşk nedir güzel tanımı hangisidir. Yada kime göre güzel bir tanımı vardır. Bence aşk öyle sabit bir tanımı yada açıklaması yoktur.

Aslında o kadar diyecek o kadar sözler var ki aşk üzerine ancak kimse yine de tam olarak ne olduğunu açıklayamaz. Ve ancak aşk nedir güzel tanımı ancak ama ancak şu şekilde açıklanır oda hissettiğin o kalbinde duyduğun duyları dile dökerek göstererek açıklanır. Tabi bu benim hissettiğim. Diğer arkadaşların paylaştığı ilanlara bakar iken bende bu aşk konusunda kendi düşüncelerimi ve hissettiklerimi ve duygularımı sizlere açıklamak istedim.Ne yazık ki aşk benim hayatıma girmedi. En azından ben bu şekilde düşünüyorum. Çünkü hissetmiş olsam kesin bilirim diye düşünüyorum. Ancak yine de şiirlerden yada bu paylaşılan aşk üzerine güzel sözlerden yada filmlerden izlediğim kadar ve kendi düşüncelerime göre aşk bir kişi için kalbini ruhunu ona vermek. Aşkta bencillik yada kendini düşünme kendi isteklerinin yada kendi duygularının bir önemi yoktur. Aşık olduğun kişiye bağlı olursun. Onun kalbi senin kalbin olur. Onun gözleri onun ruhu onun kalbi senin olur. Onun canı acısa senin canın acır onun mutluluğu senin mutluluğun olur. Onun üzüntüsü senin üzüntün olur. Aşk işte seni mutlu eder. Aşk karşında ki kişiye karşı büyük bir sevgi beslemektir. Bu sevgi aile ev yada arkadaş dost yada diğer sevgilerle karıştırılmamalı çünkü aşk öyle güzel ve saf temiz bir duygu ki diğer sevgilerin önüne geçer. Aşk tıpkı karnında kelebeklerin uçuşması gibidir. Aşkı kontrol edemez yada şart koyamazsın. Çünkü seni dinlemez kalbin ruhun seni dinlemez. O bildiğini okur hissettiğini yansıtır. Farklısını yansıtamaz.

Aşkta tek kalp yoktur. Aşkta bir bütün kalp vardır. İki kalp bir bütün olur. Seni kendi esiri altına alır. Ama o kadar güzel bir duygu ki onu yaşamayan yada hissedemeyen bilemez. Tabi bunlar benim duygularım ve düşüncelerim. Herkesin düşüncesine göre aşk farklıdır. Çünkü kimse için aşk aynı olamaz.Örneğin iki arkadaş var ve ikisi de aşık ancak konuştuklarında bu aşk ikisi için de aynı duyguları ifade etmez. Çünkü herkesin aşkı kendisine özeldir. Öyle bir kalıp içinde değildir. Peki size göre aşk nedir güzel tanımı sizin için nasıldır. Ben kendi fikrime düşüncelerime göre açıklamaya çalıştım. Umarım siz daha güzel bir aşk yaşıyorsunuz dur. Ve bizlere de açıklarsınız.Aşk Nedir Güzel Tanımı - Yorum Soru Turka 31 Mayıs 2020 31 Mayıs 2020 — 13:52
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular