Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Aşk Nedir Hayat Bazen Tatlıdır - Soru Cevap

Aşk Nedir Hayat Bazen Tatlıdır

Herkes aşkın tanımını yada aşkın ne demek olduğunu merak ediyor. Veya da kendine göre açıklamaya sözler okumaya çalışıyor ve aşkı bu şekilde anlayabileceklerini düşünüyor. Öncellikle bence aşk bir kişiye karşı beslediğin derin duygulardır. Ve aşk nedir hayat bazen tatlıdır bazen acıdır.

Ancak şöyle bir durum var ki. Aşkı yaşamayan yada aşık olmayan bir kişi aşkın ne demek olduğunu yada ne olduğunu anlayamaz bana göre. Ne kadar aşk hakkında yada onunla ilgili şiir yazı söz okusa da anlayamaz sadece duygulanır ancak anlama şansı olmaz. Aşk ancak hissedildiği zaman hayatına girdiği zaman anlayabilir ve ancak o zaman onun ne demek olduğunu senin için ne ifade ettiğini anlayabilirsin. Aşk bazen seni mutlu da edebilir. Bazen acı da verebilir. Bu yaşadığın aşka bağlıdır. Ve aşk nedir hayat bazen tatlıdır senin hissettiğin duyguya göre değişebilir.Aşk hakkında o kadar konuşur arkadaşlarımızla dostlarımızla günlük hayatımızda o kadar adı geçer ki sohbet ederiz bu konu hakkında ancak kimse aşık olmadan onun ne hissettirdiğini nasıl bir duygu olduğunu anlayamaz. Zaten bence anlama imkanı da yok.Çünkü ancak hissedilince kalbinin derinliklerinde hissedince onun aşkın ne demek olduğunu anlarsın. Aşk bir kişiye karşı beslediğin aşırı yoğun duygulardır. Onsuz nefes alamazsın her an her saat her gün onun yanında olmak istersin. Aşık olduğun zamanın nasıl geçtiğini anlamazsın onun yanın da iken zaman su gibi akar geçer. Senin için zaten zamanın yada hiçbir şeyin bir önemi kalmaz. Çünkü sevdiğin tek kişi aşık olduğun tek kişi yanındadır.

Ve onsuz olma düşüncesi seni yıkar bitirir.O yüzden sımsıkı sarılır o kalbinde ki hissettiğin duyguya sarılır ve onu bırakmazsın.Ve işte aşk nedir hayat bazen tatlıdır sana hissettirdiği duygular aşkın yaşattığı duygular hayatı güzel görmeni her şeyi iyi görmeni sağlar. Ve senin içinde yaşadığın duygular ve karşı tarafında sana verdiği sevgi ve aşk senin için bu hayatta her şeyden önemli olur. İşte bana göre aşk yada aşkın ne demek olduğu bu şekilde. Tabi herkese göre değişebilir ancak ben de bu konu hakkında kendi düşüncelerimi sizinle paylaşmak istedim.Aşk Nedir Hayat Bazen Tatlıdır - Yorum Soru Turka 13 Haziran 2020 13 Haziran 2020 — 13:37
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular