Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Aşk Nedir İle İlgili Sözler - Soru Cevap

Aşk Nedir İle İlgili Sözler

Aşkı ne demek olduğunu herkes çok iyi bilir yada hayatında yaşamasa bile anlayabileceği bir şey. Ve bununla ilgili o kadar söz o kadar açıklayıcı yada kendi düşüncelerini yansıtan sözler yada hikayeler paylaşılmış ki ben bu yüzden aşk nedir ile ilgili sözler daha çok ilgi çekici buluyorum.

Herkes için aşk o kadar güzel bir duygu ki aşkı anlamak veya aşkı yaşamak herkes ister. Peki herkes bu güzel duyguyu aynı şekilde mi yaşıyor. Bence hayır. Herkesin yaşadığı o güzel duygu farklı olabilir. Peki aşk nedir ile ilgili sözler sizin de dikkatinizi çekiyor mu. Aşık olduğunda şayet ben aşık olsam veya o güzel duyguyu yaşasam bütün herkese duyurmak isterim. Zaten bana göre aşk bir anda olan bir şey değil. Hayatında değer verdiğin birisi vardır. Ona ilk başta değer verirsin. Daha sonra seversin. Daha sonra ise o sevgi aşka dönüşür. Bana göre o aşk denen duygu bu şekilde oluşur. Tabi ilk görüşte aşka inanlar var ancak ben pek o düşüncede değilim. Bana göre aşk olgunlaşarak oluşan bir duygudur. Ve nette olsun yada günlük hayatınızda olsun aşkla ilgili güzel sözler vardır. Ve insanlar bu sözleri paylaşarak kendi içinde ki duyguları ve düşünceleri bir şekilde bu sözlerle yansıtmak ister.

Bana göre kısa da olsa uzun da olsa bir aşkı anlatmaya bunlar yetmez. Ne kağıtlar yeter ne de sözler yeter. Ve aşk nedir ile ilgili sözler paylaşmak olsun yada okumak olsun her zaman insanlar bu sözleri bu güzel duyguları yaşamak ister. Ne olursa olsun aşkını kaybetmiş olsa da yada uzun zamandır sürüyor olsa bile ne olursa olsun bu sözler insanı her zaman duygulandırır ve onları okumak paylaşmak isterler.Aşk Nedir İle İlgili Sözler - Yorum Soru Turka 20 Haziran 2020 20 Haziran 2020 — 16:57
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular