Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

aşk nedir ile ilgili yazılar - Soru Cevap

aşk nedir ile ilgili yazılar

Neden bu kadar çok insan sevmenin veya aşkın ne demek olduğunu merak ediyor. Bir ilişkide ki belirsizlik korkusu yüzünde mi yoksa. Yoksa bambaşka sebeblerden mi kaynaklanıyor.Sevginin veya aşkın ne demek olduğunu merak edenler. Peki aşk nedir ile ilgili yazılar olduğunu biliyorsunuz. Ve sizde bu yazıları okuyarak o sorduğunuz soruların yada merak ettiğiniz sevginin anlamını veya aşkın anlamını bu yazılardan öğrenmeye çalışıyorsunuz.

Ancak gerçek anlamda bunun yada aşk nedir ile ilgili yazılar öğrenecek bir durum olmadığını çok geç anlayacaksınız. Aşkı sevgiyi ancak tadınca anlarsınız. Nasıl bir yemeğin tadını tatmadan anlayamayacağınız gibi aşk da tıpkı bir yemek gibi tadını tatmadan anlayamazsınız.O duyguyu yaşayınca o sevgiyi hissedince benim ne demek istediğimi anlayacağınızı düşünüyorum. Aşk, insan olarak deneyimlediğimiz en derin duygulardan biridir. Bizden daha büyük, yani aşkı hayatımıza davet edebilmemize rağmen, aşkın kendisini, ne zaman ve nerede ifade etmeye başladığı üzerinde kontrole sahip değiliz.Aşk üzerinde bir kontrole sahip olamayacağımız gibi sevgi üzerinde de bir kontrole sahip olamayız. Tabi birisini sever ve hayatımıza sokarız ancak onun üzerinde bir kontrole sahip değiliz. O aşkın sevginin nasıl gelişeceği nasıl gideceği hakkında ileriye doğru bir plan yapsanız bile aynı sonuç tutmaz. Sizin kurduğunuz plan hiçbir zaman tutmaz. Aşk o kadar ince ve derin bir konu ki bunu burada yada başka bir yerde açıklamaya çalışmak aslında oldukça zor.

Zaten yazılarla veya kelimelerle ifade edemeyiz. Ancak dediğim gibi yaşanması ve akışına bırakmak gerek. Zaten sen ne kadar üstünde kontrol kurmaya çalışırsan çalış o her zaman tersine gider. O yüzden baktığımızda yada aşk nedir ile ilgili yazılar okuyup ona göre aşkı yaşama çalışmak bence hata olur. Çünkü sizin hissettiğiniz duyguyla orada yazan aşkı tanımlayan duygu aynı olmaz. Ve bence siz orada yazanı değil de içinizden kalbinizden geçen duyguyu yaşayın ve akışına bırakın. Üzerinde bir kontrol kurmaya çalışmayın.aşk nedir ile ilgili yazılar - Yorum Soru Turka 21 Haziran 2020 21 Haziran 2020 — 13:30
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular