Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Aşk Nedir Kısa Söz - Soru Cevap

Aşk Nedir Kısa Söz

Aşk var olan en büyük güçtür bu dünyada. Varlığı bulunduğu her yerde derinden hissedilir. Nerede yaşarsan yaşa nerede olursan ol aşk karşına çıktığı zaman onu en derindeki duygularınla hissedersin. Aşk her şeyin üstesinden gelebilir ve karmaşık durumları bile muhteşem şekilde daha iyi bir hale getirir. Bunun için aşk nedir kısa söz hakkında sizinle bunun hakkında ki duygu ve düşüncelerimi paylaşmak istedim.

Bir kişinin merak ettiği ve hakkında uzun zamandır düşündüğü aşk nedir kısa söz ile açıklamak gerekirse nasıl açıklanır. Bence aşkı kısa bir cümle ile açıklamak imkansız. Çünkü aşk için ne kelimeler yeter ne cümleler yeter. Aşkı anlatamaya hiçbir şey yetmez. Tabi çok var kısa bir kaç sözle aşkı anlatan yaşayan yada aşkın ne demek olduğunu açıklamaya çalışan ancak ben bu şekilde yapmayacağım. Bana göre aşk çok büyük bir güç ve çok değerli bir duygudur. Bununla birlikte, sevginin büyük zorluğu, hissettiğiniz şeyi ifade etmek için doğru kelimeleri bulmanın zor olmasıdır. Sevgi kavramının kendi içinde ifade edilmesi oldukça zordur.Birçoğumuz duygularımızı kelimelere dökmek için büyük çaba sarf ederken, büyüleyici aşkı en güzel şekilde ifade edebilen bazı insanlar var. Sevgiyi o kadar mükemmel tanımlayan bu insanların sözleri, sevdiklerinizle paylaşmak onlar için her şey anlamına gelebilir.Ancak bazı insanlar da sevgiyi yada aşkı bu kadar kısa cümlelerle açıklayamaz. Tabi bu insanların açıkladığı da kendi içinde paylaştığı güzel sözlerdir. Bazen aklına hiç olmadık anda aşk yada sevgi üzerine bir iki cümle gelir. Ve onu paylaşmak kendi içinde saklamak istemezsin. Ama bu demek olmuyor ki aşk gerçekten insanların ifade ettiği kadar iki cümlelik bir duygu olsun demek olmuyor.

Aksine aşk bu kelimelerin cümlelerin hepsinin bir araya gelişi ve bütün duyguların bütün kelimelerin bir arada toplanması demek oluyor.Aşk yaşamak tatmak bazen karmaşık durumları yaşar iken aşk sevgi o karmaşık durumların içinden çıkmana yardımcı olur. Aşk demek cesaret demek aşk demek sevmek demek aşk demek kalp demektir. Ve ayrıca aşk bulduğun bir şey değil aşkı sen bulamazsın o zamanı gelince seni bulur ve kalbinin derinliklerine girer.Aşk nedir kısa söz olarak açıklamaya çalışmak tabi herkes içinde ki derin duyguları bir iki cümle ile açıklamaya çalışmak ister yada güzel sözler paylaşarak açıklamaya çalışmak ister. Ancak aşk bundan fazlasıdır.Aşk Nedir Kısa Söz - Yorum Soru Turka 24 Haziran 2020 24 Haziran 2020 — 13:55
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular