Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Aşk Nedir Kısa Ve Öz - Soru Cevap

Aşk Nedir Kısa Ve Öz

Aşk adı gibi aşkı yaşaması da çok güzel bir duygu. Peki aşk nedir kısa ve öz olarak açıklamak gerekirse nasıl açıklayabiliriz. Duygularımızı bu kadar kısa ve öz olarak açıklayabilir miyiz.

Ne ünlü şairler ne sanatçılar ne hikayeler aşk nedir kısa ve öz olarak açıklayamaz iken biz nasıl açıklarız. Bu kadar basit mi aşk denen duygu yada aşkı yaşamak bu kadar basit mi. Evet bence bu kadar basit çünkü günümüzde aşk anlamını o kadar yitirdi ki aşkın gerçek değeri günümüzde o kadar yok artık. Oysa eskiden di o aşklar. Derler ya eski aşklar daha güzel di diye boş yere denmiyor. Gerçekten de öyle eski aşkların yerini hiçbir şey tutmuyor şimdi. Etrafıma bakıyorum çoğu genç aşık olduğunu söylüyor tamam bu normaldir. Sever ve aşık olabilir ve aşk acısını çektiğini söylüyorlar. Bunlar doğaldır ve yaşıyorlardır gerçekten bu konuda diyeceğim bir şey yok. Ama benim anlamadığım şey bu yaşadığınız aşkı unutmak o kadar kolay mı. Bir bakıyorum az önce söylediklerimi söyleyen gençler bir bakıyorum başkasıyla sevgili olmuşlar ve şimdi ona aşığım onu seviyorum diyorlar. Daha sonra onun için aşk açısı çekiyorlar ve gözyaşları döküyorlar. İşte benim anlamadığım nokta burası tamam birisini seversin bu normal. Ama aşkı bir kişi ile yaşayabilirsin. O kişi ile olmadığında da onun yerine başkasını sevsen bile aşk gibi bir duygu hissetmezsin çünkü onun nasıl bir duygu olduğunu anlamışsındır. Tabi eskiden de şimdi de aramızda olsun olmasın yaşayan olmuş olsun yada olmasın. Herkse sevdiği aşık olduğu kişiye kavuşamaz. Bazen o kişi bilmez bazen sevsek de aşık olsak da aynı hayatı paylaşamayız ve uzun sürmez bu ve biz kalbimize gömeriz. Ancak başka hayat kursak bile unutamayız aşk çünkü adı üstünde. Ancak günümüzde böyle değil aşklar.

Her şey gibi aşk da artık basit bir hale geldi insanların gözünde. Tabi bunlar benim düşüncem ve kendi düşüncelerimi sizinle paylaşmak istedim. Ancak benim gibi düşünen olsun yada olmasın herkesin düşüncesine saygı göstermek gerek. Bunun için sizce aşk nedir kısa ve öz olarak açıklayabilir misiniz. Aşk üzerine düşündüklerinizi yada düşünceleriniz paylaşmak istiyorsanız ve bunun üzerine konuşmak isterseniz cevaplarını beklerim.Aşk Nedir Kısa Ve Öz - Yorum Soru Turka 27 Haziran 2020 27 Haziran 2020 — 14:01
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular