Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Aşk Nedir Kısa - Soru Cevap

Aşk Nedir Kısa

Aşk ismi adı gibi kendi de güzel bir duygu. Hele bu duyguyu yaşıyorsan işte o zaman daha iyi bir durum mu. Peki aşk nedir kısa olarak tarif etmek açıklamak gerekirse nedir. Aşkın size hissettirdiği duygu nedir. Yada aşk deyince aklınıza ilk gelen şey nedir. Yada aşkı iki kelime ile tarif edin desek nasıl şekilde tarif edebilirsiniz.

İşte bende bugün bu soruların kendi açımdan cevaplarını sizinle paylaşmak istedim. Bence aşk dünyada ki en güzel duygudur. Ve aşkı yaşamak ise o güzel duyguyu iki kat daha fazla hissetmek demektir. Peki benim için aşk nedir kısa olarak yada size iki kelime ile açıklamak gerekirse. Aşk benim için sevgi ve hayat demektir. Çünkü birisini sevmeden aşık olamazsın ve o sevgi ve aşk varsa hayatın sana sunduğu her şeyi seversin. Aşk işte dediğim gibi insanın hayatına bir kez girdiği zaman çıkması zor oluyor. O sevgi zamanla gitse bile aşk her zaman kalbin de durur olur. Ve aşkı kalbinden çıkarması da oldukça zordur. Çünkü aşk öyle bir şey ki hayatında karşına çıktığı zaman yada hayatına girdiği zaman çıkamaz. O sevdiğin kişi ile ilişkin bitse bile başka hayatlar kursanız bile onu her zaman hatırlarsın çünkü aşık olmuşsun sonu gelmemiş olsa bile unutamazsın. Derler ya aşklar kolay unutmaz diye gerçekten de öyle ne olursa olsun unutamazsın içinde sessizce sevmeye yaşamaya devam edersin. Zamanla acısı hafifler ancak hiçbir zaman unutamazsın. İşte bence aşk böyle bir şey.

Sizce aşk nedir kısa olarak benimle paylaşmak isterseniz yorumlarını bekliyor olacağım. Herkes için hayatında bu aşkın bir açıklaması kendine göre sunduğu bir yorumu vardır. Ve bu aşkı açıklamak isterseniz en azından benim gibi düşüncelerinizi bir yerde paylaşmak isterseniz birlikte aşk üzerine birisiyle konuşmak sohbet etmek isterseniz paylaşımlarınızı veya cevaplarınızı bekliyor olacağım.Aşk Nedir Kısa - Yorum Soru Turka 22 Haziran 2020 22 Haziran 2020 — 15:52
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular