Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Aşk Nedir Kısaca Anlamı - Soru Cevap

Aşk Nedir Kısaca Anlamı

Hayatın da herkes aşkın anlamını veya ne demek olduğunu veya nasıl bir şey olduğunu yada nasıl bir duygu olduğunu merak etmiştir. Bende bir zamanlar yaşadığımı sandığım aşkın nasıl bir duygu olduğunu tekrar hatırlamak için aşk nedir kısaca anlamı kendi içimde hissettiğim duyguları sizinle paylaşmak istedim.

İşte aslında herkes aşkın gerçekten var olduğunu yada olmadığını merak ediyorlar veya cevap bulmaya çalışıyorlar.Bunun için aslında aşk nedir kısaca anlamı kendi içimizde ki hissettiğimiz duygularla açıklasak bence o zaman aşkın ne demek olduğunu sevginin ne kadar aşk için önemli bir unsur olduğunu anlarız. Ama bunu anlamayacak kadar bazılarımız hayran gönüllü olabiliyor. Kimisi aşkı yaşadığını sanarak ikinci defa yine aşık olduğunu söylerler. Ama bence aşk bir kez hayatımıza girer. İyi yada kötü bitsin mutlu sonla yada mutsuz sonla bitsin yada karşılık bulalım veya bulamayalım bunların bir önemi yoktur bence. Çünkü aşk insanın hayatına bir kez girer ve girdiği zaman da kalbinden kolay kolay çıkmaz. O kişiye karşı duyduğu duygu hisleri hiçbir zaman başkasına karşı duyamaz.Peki soran kişiler olur yada düşünebilir diye düşünüyorum. Aşık olduğumuz insanla evlenemedik ve ayrı yollar çizdik kendimize diyen vardır diye düşünüyorum. Aslında bu da olan bir şey herkes aşık olduğu insanla mutlu bir yuva kuramıyor. Zaten bu bana göre çok nadir olan bir durum. Ancak tabi aşık olduğun insanla evlenemezsen de onu unutamazsın ve kalbin de ki aşkı unutamazsın aslında o kişiyi belki unutursun ama hissettiğin duyguları unutamazsın bunun için de başkası ile evlensek de severiz ve saygı duyarız ailemiz için uğraşırız mutlu oluruz.

Ancak aşk gibi güzel duyguyu bir kez hissettiysen bir daha hissedemezsin. Ancak seversin ve evlenirsin. Bence işte aşk denen duygu çok karmaşık bir duygu. Artık ne bilim insanları bile aşkı açıklayamaz iken biz nasıl açıklayalım nasıl kalbimizde ki hissettiğimiz duyguları anlatamayız ve aşk nedir kısaca anlamı sizce nasıl açıklayabiliriz. Yada aşk konusunda sizin düşünceleriniz nelerdir. Hissettikleriniz nelerdir. Paylaşmak ve aşk üzerine konuşmak isterseniz cevaplarınızı beklerim.Aşk Nedir Kısaca Anlamı - Yorum Soru Turka 29 Haziran 2020 29 Haziran 2020 — 15:00
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular