Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Aşk Nedir Kısaca - Soru Cevap

Aşk Nedir Kısaca

Aşk doğanın bir gücüdür. Aşk istemsizce kapını gönlünü çalar. Peki bugün aslında içimde büyüyen bir duygu var. Ve bunu paylaşmak istedim. Ve bu nedenden dolayı da sizce aşk nedir kısaca anlatmak veya kısaca nasıl açıklanır.

Aşk sen istesen de istemesen de kapını çalar. Ne zaman geleceği veya ne zaman hayatına gireceği belli olmaz. Aşk işte ne zaman kalbine gireceği veya ne zaman hayatına gireceği belli olmuyor. Aşık olduğunda bütün duyguları hissedersin. Rüzgarın sıcaklığı gibi, yada ayların yılların aradan geçen zamanların senin için bir önemi olmaz. Yada yağmur senin için çok güzel olur. Aşk özgür olmak demektir. Sevmek demektir. Aşkı yaşamak iki kalbin bir olması demektir. Ayrı olamaz. Çünkü ayrı yaşamaz iki kalp. Bence aşk nedir kısaca açıklamak söylemek gerekirse budur. Peki sizce de aşk nedir. Size ne hissettiriyor. Aşk kelimesini duyunca kalbinizden ruhunuzdan ne geçiyor. Hiç düşündünüz mü. Şu hayatta bazen o kadar çok şey kaçırıyoruz ki kendimizi düşünmekten bencillik etmekten hayatta güzel olan şeyleri mutluluğu sevinçi sevmeyi sevilmeyi aşkı yaşamayı kaçırıyoruz. Aslında hayatı oluruna bıraksak zorlamasak kendi haline bıraksak ve etrafımızdakilerin kalbini kırmak yerine gönül almaya çalışsak ne güzel olur. Gerçekten sevgi ve aşk gibi insanı huzurlu ve mutlu eden kalbine sevinç getiren bir duygu yok bana göre. Tabi yeri geldiği zaman hem hüznü yaşıyorsun hem sevinçi mutluluğu yaşıyorsun. İşte aşk böyle bir şey sana karmakarışık hissettirir.

Aşk derinlemesine hisler demektir. Aşk bağlılıktır. Sevgi ile karıştırmamak gerekir. Evini çocuğunu seversin eşini seversin. Ama eşine aşık isen yada bekar ve hayatında aşık olduğun kadın veya erkek var ise o zaman o kalp tek atar ve seni sen olduğun için sever ve sana o yüzden kıymet verir. Bence aşk nedir kısaca açıklamak benim duygularımla bunlar peki sizce nedir aşk ne anlama gelir size hissettirdiği duygu ve düşünceler nedir.Aşk Nedir Kısaca - Yorum Soru Turka 9 Mayıs 2020 9 Mayıs 2020 — 13:50
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular