Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Aşk Nedir Komik Sözler - Soru Cevap

Aşk Nedir Komik Sözler

Aşk üzerine o kadar güzel sözler var ki size anlatamam. Ancak bir de aşk nedir komik sözler ve bunu kendince komik açıklamaya çalışmak ve bunla ilgili de bir sürü sözler var. Ve bir gün nette dolaşır iken bunlara rastlayınca bende bunun üzerine kendi düşüncelerimi sizle paylaşmak istedim.

Evet bence de aşk çok güzel bir duygu ve herkesin hayatında bir kez olsun tatması gereken bir duygu ancak o kadar ciddiye aldığımız aşk biraz da bizi güldüren insanların mizah anlayışı katarak bizi güldürmesine de yarar. Bir gün bir söz okursunuz o sizi çok duygulandırır. Ancak bir gün başka bir söz okursunuz ve aşkı o kadar komik bir şekilde tarif etmiştir ki gülersiniz. İşte bende aşk nedir komik sözler hakkında size kendi düşüncelerimi paylaşmak istedim. Ve benim de aklıma gelen bir kaç komik sözleri paylaşmak istedim. İşte bazen her şeyi ciddiye almamak biraz insanları güldürmek bu güzel hayatta biraz da mutlu olmak çevreni hayvanları insanları sevmek gerek. Biz artık eskisi gibi değiliz. İnsanlar toplumdan soyutlaştı. İş güç derken yaşam koşulları derken birbirimize olan saygımızı sevgimizi unuttuk. Kaç kişimiz dışarı çıktığında şöyle bir dolaşmaya çıktığında kaç kişimiz dışarıda yüzü gülen insan görüyoruz. Ben açıkçası görmüyorum.İşte bu nedenden dolayı biraz bu aşk konusunu komik bir şekilde açıklamak istedim. Çiçekleri seviyoruz ancak onları koparıyoruz. Hayvanları seviyoruz ancak onları yiyoruz. Beni sevdiğini söylüyorsun ve gerçekten korkuyorum. Bir gün benim de kalbimi kıracağından. Bu benim aklıma gelen bir kaç örnek den biri.

Bence sizin de aklınıza gelen ve aşk nedir komik sözler üzerine yazılarınız veya sözleriniz var ise cevaplarınızı beklerim. Biraz insanları güldürmek bizim için de iyi olur. Çünkü hayat paylaştıkça güzel ve biz paylaşmayı sevmeyi unuttuk. Yaşam koşulları ve geçim şartları nedeniyle bunları unuttuk ve bence yeni nesilin de aşkı o kadar ciddiye alıp kendilerini üzmemesi için biraz onları güldürmek insanların yüzünde tebessüm uyandıran aşk üzerine komik sözler paylaşarak kişileri mutlu edebiliriz.Aşk Nedir Komik Sözler - Yorum Soru Turka 28 Haziran 2020 28 Haziran 2020 — 14:04
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular