Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Aşk Nedir Komik - Soru Cevap

Aşk Nedir Komik

Aşk üzerine komik sözler komik yazılar vardır. Herkesin karşısına zaman zaman çıkmıştır. Ve bu gibi sözleri okudukça veya izledikçe insanlar güler. Peki aşk nedir komik olarak açıklamaya çalışanlar da var.

Aşk üzerine acı çekmiş ve onu artık birisi o kişiye sorunca aşk nedir komik olarak açıklamak ister. Çünkü acısını biraz da olsa azaltmak ister. Aşk üzerine nette bakar iken bir sürü komik makaleler olduğunu hatta filmler olduğunu ve karikatürler olduğunu gördüm. Ve gerçekten komik olarak bize aşkın ne demek olduğunu açıklıyorlar. Hep insanları eğlendirip hem de aşkın ne demek olduğunu kısa ve güzel bir mizah anlayışıyla bize açıklıyorlar. Ve bazı bu replikleri kullanarak aşkın ne demek olduğu hakkında yazılar paylaşıyorlar komik bir şekilde kendince açıklamaya çalışıyorlar. Bu konuyu neden yazmak istediğimi de açıklamak isterim. Bu konuya açıkçası akşam okuduğum aşk üzerine komik bir yazı okuyunca bende aşk üzerine bunu yazıyı sizinle paylaşmak istedim. En azından kendi düşüncelerimle size aktarmak istedim. Gerçekten bazen aşk mutlu ettiği gibi bazen de aşk acı verir.Ve kişi bu acısını biraz olsun azaltmak için eğlenmek ister ve bunu da aşkı komik bir şekilde açıklar ve acısını biraz olsun dindirmeye çalışır. Ama ne var ki her zaman olmaz bu her zaman insana bu kadar komik gelmeyebilir. Ve ne var ki bu gibi aşk üzerine komik paylaşımlar olsun komik filmler olsun aslında insanı hem düşündürür hem de sizin eğlenmenizi sağlar.

İşte bence aşk nedir komik olarak açıklamaya çalışmak aslında zor. Çünkü aşkı gerçekten komik bir şekilde anlatmak zor. Ama bunu yapanlar da kendi için de bence büyük bir zorluk çekmiş olabilirler. En azından benim düşüncem bu şekilde. Birisi bana dese aşkı komik şekilde göstererek bir yazı yaz yada bir söz yaz dese açıkçası ben yapamam. Ve bunu yapanlara da gerçekten şans dilemek gerek. Çünkü benim açımdan zor bir durum bu bence.Bunu yapmakta büyük bir yetenek gerektiriyor bana göre.Aşk Nedir Komik - Yorum Soru Turka 25 Haziran 2020 25 Haziran 2020 — 12:59
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular