Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Aşk Nedir Kompozisyon - Soru Cevap

Aşk Nedir Kompozisyon

Aşk adı gibi kendisi de onu yaşamak da çok güzel bir duygu. Sevmek sevilmek kendinden önce başkasını düşünmek bu hayatta insanın başına gelen en güzel duygulardan bir tanesi bence. Bence bu aşk nedir kompozisyon olarak yazan paylaşan kişilerin olduğunu görünce.

Bende buraya kendi duygu ve düşüncelerimi size biraz açıklamak aşk üzerine düşündüklerimi sizinle paylaşmak istedim. Aşk nedir kompozisyon olarak da karşımıza uzun uzun yazan kişiler var ve karşımıza çıkmakta. Aşk hem tatlı hem acı insanı hem üzüntülü bir hale sokar aynı zamanda da insanı mutlu eder. Hiç yaşamadığı duyguları yaşatır. İnsanı karmaşık bir ruh haline sokar. Aşk deyince ilk aklımıza gelen duygu bence o karmaşık olmasıdır. Aşkı bir düzene bir kurala göre yaşayamazsın. aşk deyince ne olduğunu nasıl yaşadığın önemli. Aşkı kendi akışına bırakmak önemli. Çünkü o bildiği gibi akmasıdır. Onu bir düzene yada kurala göre yaşamaya çalışırsan onu kontrol etmeye çalışırsan kaybedersin. Çünkü aşk kimse açısından kontrol edilemez bir duygudur. Aşkı kaybetmekte kader de vardır. Aşkı yaşamak da kader de vardır. Aşk kimse açıklayamaz ne alimler ne insanlar aşkı yaşayıp da açıklamaya çalışsa da kimse aşkın ne demek olduğunu açıklayamaz. Sadece içinde ki kalbinde ki hissettiği duyguları benim gibi yazmaya yada onu yazı kitap haline getirmeye çalışması önemlidir.

İşte aşk sevmek ve sevilmek çok güzel bir duygu. Aşkı yaşamak aşkı hissetmek kalben onu yaşamak mantığı yada kuralı bir kenarda bırakıp sadece onu yaşamak güzel bir duygu. Ve keşke herkes bu duyguyu tatta bilse. İyi ve ya kötü bitmesi önemli değil. Onu yaşamak güzel bir duygu bana göre. Bence aşk nedir kompozisyon olarak yazın isterseniz küçük bir duygu yaşayın isterseniz o duyguyu fazla hissedin üzerine yazılar yazın yada kısa olarak yazın bir anlamı olmaz. Onu önemli olan hissetmekdir.Aşk Nedir Kompozisyon - Yorum Soru Turka 26 Haziran 2020 26 Haziran 2020 — 15:28
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular