Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Aşk Nedir Makale - Soru Cevap

Aşk Nedir Makale

Aslında bir kişi aynı zamanda seviyor ve nefret ediyor olabilir. Sevgi de nefret de insan da oluşan duygulardır. Ancak sevginin olduğu yerde nefret nefretin olduğu yerde de sevgi olmaz bana göre. Çünkü bunu yazmak istedim ki size kendi aşk hakkında hissettiğim duyguları paylaşmak istediğim duygular olduğundan dolayı ve yakın zamanda aşk nedir makale okuduğumdan dolayı sizinle aşk hakkında duygularımı paylaşmak istedim.

Aşk sağlık için yada kendimiz için bizim ruhumuz için çok büyük bir ihtiyaç. sevdiğiniz aşık olduğunuz bir kişi var ise. Ve onla huzurlu ve mutlu bir evliliğiniz varsa daha az depresyon yaşayabilirsiniz. Ve bu da sağlığınız açısından çok iyi olur. Ancak boşanmış ve ayrılmış yada aşkında karşılık bulamamış iseniz psikoloji bakımdan yıpranma ve bu da sağlığınız açısından iyi olmayabilir. Ve herkes için bu durum bu şekilde olabilir. Ne kadar mutlu ve huzurlu bir aşk veya sevgi yaşıyorsanız kendinizi o kadar iyi hissedersiniz. Ancak tam tersini hissedenlere bakın bir mutsuz oluyorlar. Ve bazı huylar ediniyorlar. Etrafını kıskanma gibi. Ben de bu yüzden bu konu hakkında yada aşk nedir makale hakkında bir makale okumuştum. Ve bu konu hakkında fikirlerimi paylaşmak için bu siteyi buldum. Ve bakınca diğer arkadaşların da aşk üzerine paylaştığı yazılar yada şiirler yada sözler var. Ve bende burada kendi duygularımı en azından aşk üzerine kendi düşüncelerimi paylaşmak istedim.

Aşk çok derin bir duygudur. Hisseden anlayan yada yaşayan çok iyi anlar ne demek istediğimi. Aşkı kontrol edemezsin yada kime aşık olacağını seçemezsin. Ve aşk zamanla gelişen bir duygudur. Bir anda şu kişiye aşık olamazsın. Ve aşk sevgi olmadan oluşamaz. Arada sevgi karşılıklı saygı olmadan birbirini tanımadan ve arada sevgi olmadan aşk oluşamaz. Ancak birbirini tanırsın ve birbirine uyarsın uyum sağlarsın ve zamanla birbirini tanıdıkça arada gerçek sevgi oluşur ve buda aşka dönüşür. İşte bu nedenden dolayı bence aşk bu dünyada ki en güzel duygudur. Aşk nedir makale okursanız sizde kendi düşüncelerinizi benimle paylaşabilirsiniz. Yada aşk da hakkında düşündükleriniz nelerdir.Aşk Nedir Makale - Yorum Soru Turka 2 Temmuz 2020 2 Temmuz 2020 — 12:59
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular