Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Aşk Nedir Mektup - Soru Cevap

Aşk Nedir Mektup

Aşk ne kadar güzel bir kelime değil mi. Bir düşünsenize size uzaktan bile yaşamazsanız bile adını duyunca hissettirdiği duyguları anlamları. Yaşamanıza bile gerek kalmadan ismini duymak bile insanın içine rengarek duyguları katan çok güzel bir kelime. İşte aşk nedir mektup yazsak veya sevdiğiniz.

Hayatınız da aşık olduğunuz birisi olsa bu aşk kelimesi o zaman daha anlamlı daha güzel olmaz mı. Aşık olmadan bile adı bu kadar güzel geliyorsa aşık olunca hayatımız da sevdiğimiz önemsediğimiz kendimizden önce onu düşündüğümüz ve her zaman yanında olmak istediğimiz bir kişi olduğunu düşünün ve o zaman o aşk kelimesi daha güzel gelecek. Derler ya midemde kelebekler uçuşuyor diye işte bu tabiri o zaman daha uygun gelecek. Peki aşık olduğumuz sevdiğimiz kişiye bir de kendi içimizden hissettiklerimizi yansıtacak ona duyduğumuz aşkı sevgiyi gösterecek onun yanında iken bile onu özlediğimizi söyleyecek aşkı gerçekten ne demek olduğunu anlatan hislerimizi duygularımızı aktardığımız bir mektup yazsak o zaman o karşıda ki kişi yada biz ne hissederiz. İşte aşk nedir mektup ile açıklasak karşımızda ki hayatımız daki kişiye açıklasak ne güzel olur değil mi. Bu mektup öyle bir mektup olur ki. Sıradan bir mektup dan çok güzel kokulu özenle yazılmış her satırı için de ki her anlamı ayrı bir şeyi ifade eden okur iken bile veya yazar iken bile insanı bambaşka duygulara sürükleyen bir mektup olur. Bir de o mektubu siz aldığınızı düşünün. Size yazılan sevdiğiniz tarafından özenle hazırlanmış özenle yazılmış için deki kelimelerde size duyduğu sevginin aşkının kelimeleri ve anlamları var.

Ve o okuduğunuz da sizin de içiniz de ki duyguları bir düşünün hayal edin ne kadar güzel ne kadar saf bir duygudur. Belki bunu okur iken aramızda bu duyguları yaşamış kişiler vardır illa ki vardır diye düşünüyorum. İşte bende bu yüzden aşk nedir mektup ile bunu açıklamak veya bu duyguların aşkın ne demek olduğunu mektup ile ifade etmek ayrı bir duygudur bana göre. Ve çok güzel bir duygudur. İki tarafından içinde ki saf ve temiz duygulardır bana göre.Aşk Nedir Mektup - Yorum Soru Turka 24 Temmuz 2020 24 Temmuz 2020 — 13:54
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular