Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Aşk Nedir Mesajları - Soru Cevap

Aşk Nedir Mesajları

Kız arkadaşına yada hayatında değer verdiğin ve sevdiğin ve kalbin onu sevmekten hiçbir zaman vazgeçmeyeceğin sevdiğin için aşk nedir mesajları ona onu gülümsetecek sevindirecek mesajlar atmayı herkes ister ve herkes düşünür. Ancak bazen aklımıza bir şey gelmez veya bazen de başka yerlerden almak ve ona göre yazmak isteriz.

Ama burada benim düşünceme göre başka yerlerden almak yerine bence kendi duygularımızla kendi hissettiklerimizle yazsak ve ya ona göre mesaj atsak daha iyi olur. Çünkü bir kişiye derinden duygular besliyorsun seviyorsun ancak onun için güzel mesajlar yazmak yada aşk nedir mesajları yazmak aşk üzerine yazmak aklına gelmemesi saçma. Bir insan bence her şekilde sevdiğine karşı duygularını ifade etmenin bir yolunu bulur. Kimisi onu önemseyerek belli eder. Kimisi sözleriyle belli eder ama bir şekilde belli eder. Ve bence en kıymetlisi de kendi sözlerinle belli etmektir. Çünkü onun senin duyguların ve düşüncelerin olduğunu bilir ve bu daha çok önemlidir. Artık herkes hayatının her aşamasın da sosyal medya kullanıyor veya nette arama yapıyor. ve en çok paylaşılan veya aranan şey ise aşk üzerine sözler onları paylaşmak daha çok aranıyor ve paylaşılıyor. Oysa başkasının yazdığı sözleri bırakın ve onun yerine aşıksanız ve hayatınızda sevdiğiniz kız veya erkek varsa onun için beslediğiniz duyguları yazmanız daha güzel olur. doğru kelimeleri seçmenin önemli olduğu bir sır değildir. Mükemmel romantik mesajı hazırlamak ve birisine ne kadar önem verdiğinizi ifade etmek zor olabilir, ancak inanılmaz derecede sevindirici de olabilir. Bir ilham kaynağına ihtiyacınız varsa, sevgilinize ne kadar önemsediğinizi söyleme konusunda biraz yardıma ihtiyacınız var ise o zaman yine de aşk mesajlarını paylaşmak ve biraz yardım almaktan çekinmeyebilirsiniz de . Bazı kişiler kendilerini en azından duygularını kolay ifade edemez ve bunun için bazı yardımlar alır.

Ve bu yardımlar bazen sözler olabilir bazen hediyeler olabilir. Ve bence bu yardımların için de en güzeli olan aşk nedir mesajları olabilir. Sevdiğiniz değer verdiğiniz birisine duygularınızı ve düşüncelerinizi hissettiklerinizi söylemeden çekinmeyin. Ve ihtiyaçınız varsa söyleyemiyorsanız o zaman kendinize göre sözleri toplayın ve ona mesaj yoluyla söyleyin. Emin olabilirsiniz o bunu çok mutlu edecektir. En azından bunlar benim düşüncelerim. Eğer sizinde düşünceleriniz var ise paylaşabilirsiniz. Ben sadece bir kaç gündür aklımda olan bu aşk üzerine sözleri burada paylaşmak kendi düşüncelerimi sizlere aktarmak istedim.Aşk Nedir Mesajları - Yorum Soru Turka 3 Temmuz 2020 3 Temmuz 2020 — 11:34
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular