Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Aşk Nedir Nasıl Yaşanır - Soru Cevap

Aşk Nedir Nasıl Yaşanır

Aşkı aslında yaşamak kadar hissetmek onu tatmak da önemli. Aşık olduğumuzda ruhumuz ve kalbimiz ruhen doyar. Bir kez aşık olduğumuzda zaten aşk bizim için ne anlama geldiğini görebiliriz. Peki aşk nedir nasıl yaşanır yada yaşayanlar aşkı nasıl yaşıyorlar.

Aşkı herkes kendi yaşadığı ile kalır. Kimisi acı hüzünlerle dolu bir aşk yaşar iken kimisi mutlu sevinçlerle dolu bir aşk yaşayabilir. Burada asıl önemli olan aşk nedir nasıl yaşanır değil de aşkı kiminle yaşadığın sevdiğin sonsuza kadar yanında olmak istediğin kişi mi aşık olduğun kişi senin için doğru mu gerçekten aşık mısın asıl sormamız gerekenler bunlar. Bir de en çok karıştırılan şey ise aşk ve sevgidir. Evet birisini sevmeden aşık olmayız. Ama bu hayatımıza giren herkesi sevim de aşık olacağımız anlamına da gelmiyor. Örneğin bir kişi sevgilisi var ve ayrılıyor ve daha sonra başka birisiyle sevgili oluyor diyelim. Bu ayrı ayrı ikisine de sevgi duyduğu açık ama ikisine de aşık diye bir şey yok. Çünkü aşk öyle olmuyor. Hayatına girecek kişileri sevebilirsin ve bir kez aşık olursun. Ancak o aşık olduğun kişi ile olmadı ve yollarınız ayrıldı diyelim. Ve ondan sonra hayatınıza girecek olan kişiye de aşık olamazsınız seversiniz ama aşık olamazsınız çünkü o duygu bir kere hissedilir. Aşk sevgiden yada bu hayatta ki her şeyden daha güçlüdür. İşte asıl burada olan şey aşkı kiminle nasıl yaşadığındır.

Aşkı herkes sonsuza kadar aynı kişiyle yani aşık olduğu kişi ile yaşamak ister ancak olmaz ki. Bazı kişiler yapabiliyor sonsuza kadar aşık olduğu kişi ile mutlu olabiliyor. Ama bu çok nadir olan bir durum en azından benim gördüğüm bu şekilde ve aşk hiçbir zaman belli bir zaman geçtikten sonra bile aradan yıllar geçse de unutamazsın yada o aşık olduğun kişi yanın da ve bir ömür yanında birlikte geçiriyorsunuz ve o kişiye karşı o duyduğun aşk duygusu hiçbir zaman kaybolmaz. İşte bence aşk nedir nasıl yaşanır herkese göre değişen herkese göre anlam taşıyan bir olgudur yada duygudur.Aşk Nedir Nasıl Yaşanır - Yorum Soru Turka 9 Temmuz 2020 9 Temmuz 2020 — 14:17
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular