Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Aşk Nedir Nasıldır Sözleri - Soru Cevap

Aşk Nedir Nasıldır Sözleri

Aşkın ne demek olduğuna ilişkin bir sürü cevap yada bir sürü güzel sözler var iken ve buna dayalı aşk nedir nasıldır sözleri bulmak yada bizim söylemek istediğimizi anlayan kişiler de o kadar azdır aslında. Aslında çoğu kişi aşkı yaşayıp bilen ve anlayan kişiler sonra anlar ki aşkın ne demek olduğunu yada nasıl olduğunu açıklayamazlar.

Çünkü bilirler ki aşk yaşamaya değer bir duygu ve bilirler ki yaşadıkça hissedilen ve yaşadıkça anlaşılan tattılan bir duygu. O yüzden aşkı yaşayan kişiler bilebilir ki aşk ancak yaşanınca tarif edilebilir. Başka bir türlü tarif etmek yada söylemek imkansız olur. Hele yaşamayan bir kişi aşkı bilmeyen bir kişi aşkın ne demek olduğunun veya nasıl bir duygu olduğunu söyleyemez bilemez. Bu nedenden dolayı aşk nedir nasıldır sözleri okuyup buna göre aşkı değerlendirmeye çalışırlar. Ve aşk üzerine bir sürü söz söyleyen ve bu sözleri anlamaya çalışan bir sürü kişiler var. Ancak yaşayan kişiler bilir ki aşk ancak yaşanınca anlaşılıyor. Gerçek aşkı yaşayanlar hissedenler kalplerinde o duyguyu bilenler anlayabiliyor. O yüzden bunu yada bu sözleri okumak yada anlamaya çalışmakla aşkı anlayamayız. Yada aşkı o sözlere göre yaşamayız. Ancak bir sürü kişinin de yada ünlü şairlerin de söylediği gibi aşk insanın hem içini ısıtan hem de kalbine sıcaklık getiren aynı zamanda da acı veren bir duygudur.

Aşk karmaşık duygulardır. Oysa böyle olmasa zaten o zaman aşkın bir anlamı olmaz. Bu hissettiğimiz duygunun bir anlamı olmaz. İşte aşk nedir nasıldır sözleri buna dayalı sözlerdir. Bazıları içini dökmek içindeki kalbinin derinliklerinde ki hissettiği duyguları sözlerle şiirlerle açıklamaya çalışırlar.Aşk Nedir Nasıldır Sözleri - Yorum Soru Turka 6 Temmuz 2020 6 Temmuz 2020 — 15:15
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular