Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

aşk nedir nasıldır - Soru Cevap

aşk nedir nasıldır

Sevginin neden bu kadar önemli olması gerektiği, neden hayatın anlamına yakın olarak düşünülebileceği hakkında bir fikir edinmenin bir yolu, yalnızlığın zorluklarına bakmaktır. Yalnızlık çeken kişiler genellikle aşkın ne demek olduğunu daha yakından tanık olmuş kişiler olabiliyor. Ve bu çoğunlukta olabiliyor. Peki herkesin merak ettiği aşk nedir nasıldır.

Çok sık yalnızlık konusunu dile getirmiyoruz çünkü kimseyi yanında tutamayanlar utanç duyuyor ve kendisini suçlu olarak görüyorlar.Ancak yalnızlığın acıları, rahatsız edici bir durumdur. Hepsinden önemlisi, yalnızlık konusunda yalnız hissetmemeliyiz. İstemeden, yalnızlık bize aşkın neden bu kadar önemli olması gerektiğine dair en etkili bilgileri verir. Sevginin önemi konusunda, sevecek kimseden yoksun olanlardan daha az uzman vardır. Sevgi o kadar güçlü o kadar bir duygu ki aslında yalnızlığı yalnız hissetmenin verdiği duyguyu örter. Ancak baktığımızda yalnızlık duygusunu çekenler genellikle önceden aşık olmuş ve aşkı yaşamış kişilerdir. ve bir nedenden dolayı aşklarını kaybetmişdir. Kimisi zamanla aşkını sevginin bittiğine inanır. Ama bana göre aşk zamanla biten bir şey yada bir duygu değildir. Aksine zamanla o içinde ki hissettiğin duygu daha da derinleşir. İşte herkesin merak ettiği aşk nedir nasıldır sorusunun cevabını aslında bulmak zordur. Kimisi aşklarını mutlu yaşar iken kimisi aşk konusunda acı duygusunu yaşamış ve yalnızlığı ile baş başa kalmıştır.

Ancak ne olursa bence aşk bu hayatta en güçlü ve en güzel duygudur. Sonunda acı olsa da yalnızlık duygusu olsa da en güzel duygu bence. Çünkü insanın başına bir kez gelir ve o duyguyu yaşamaya değer bir duygu bence de. Bazıları için de aşk yalnız olan kişilere çözüm yolu olabiliyor. Yalnız kişilerin hayatına aşk gibi bir duygu girince. Onu kaybetme korkusu ile daha sıkı sarılıyor ve peşini bırakmıyor. O duyguya elindeki sıcaklığa duyguya kalbinin derinliklerin de hissettiği duyguya sımsıkı sarılıyor. İşte aşk nedir nasıldır herkese göre değişen bir duygudur. Genel bir tanımı veya genel bir açıklaması yoktur. Veya kontrol edemezsin aşkı.aşk nedir nasıldır - Yorum Soru Turka 5 Temmuz 2020 5 Temmuz 2020 — 12:46
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular