Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

aşk nedir ne değildir - Soru Cevap

aşk nedir ne değildir

Aşk doğanın en güçlü varlığıdır bence.Aşkı komuta edemeyiz yada kontrol edemeyiz. Ne aylar yeter ne yıldızlar ne de günler. Aşk kendi doğal olarak olan ve gelişen insanın içinde olan bir duygudur. Ne zaman geleceği yada karşımıza ne zaman çıkacağı hiç belli olmaz. Ve bunun için de aşk nedir ne değildir yada nasıl bir şeydir bilemeyiz.

Aşkın yaşı yoktur. Veya ne zaman hayatımıza kalbimize gireceği belli olmaz. Aşkta kıskançlık yada kötü duygular olmaz. Aşk nedir ne değildir bilemeyiz. Ancak size en azından kendi düşüncelerimle biraz olsun aktarmak isterim. Aşk bir ruhtur kendini manevi olarak iyi hissedersin. Aşk ruhun gücüdür. Gerçek aşk bencilsiz ve koşulsuzdur. Aşk iki ruhun aynı duyguları hissetmesidir. Aşk Şefkat ve sıcaklıkdır. Aşk karşındakini ve kendi ruhunun beslemenin en saf yoludur. Arada güçlü bir bağ ve güçlü duygular vardır. Ancak aşk ne değildir. Aşk maddi bir ihtiyaç değildir. En önemlisi de sevgi aşk gelip geçiçi değildir.Aşk şart veya koşul değildir. İlla hayatında ki ekmek su gibi bir ihtiyaç değildir. İlla olsun dediğin bir şey olamaz aşk. Aşk kendiliğinden hayatına girer. Kimisi der benim çocukluğumdan beri sevgim o aşkı hissettiğim tek kişi der. İşte aşkın ne zaman hayatına gireceği belli olmaz. Ve girdiği zaman da bir daha unutamazsın. Ne zaman karşına çıkacağı belli olmayacağı gibi onun hakkında kurduğun planlarda tutmaz. Aşkı sadece yaşamak ve hissetmek ve akışına bırakmak gerekir.

Çünkü aşk böyle bir şeydir. Onu kontrol altında tutamaz. Yada saf olmayan düşüncelerde aşka yer yoktur. Aşk nedir ne değildir kişiye göre değişse bile genel bir duygu vardır. Aşkı hissetsen kişiler hep aynı şeyi söyler karşı taraf sevse de sevmese de yada senin ne kadar sevdiğini bilmese yada karşılık bulamasa bile iyi ki hayatıma aşk girmiş. Çünkü gerçekten o kadar saf ve güzel bir duygu ki herkesin hayatına bir kez gireceği için iyi veya kötü sonuçlanması önemli olmuyor. Genellikle o duyguyu yaşamak ve hissetmek önemli oluyor.aşk nedir ne değildir - Yorum Soru Turka 28 Mayıs 2020 28 Mayıs 2020 — 13:45
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular