Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Aşk Nedir Özlü Sözler - Soru Cevap

Aşk Nedir Özlü Sözler

Aşka dair bir sürü şiir sözler yada güzel anlamlı hikayeler karşımıza çıkmakta. Kimisi insanı duygulandıran yüreğin de ki bazı duyguların açığa çıkmasına yardım eden sözler yada şiirler olur kimisi de hüzünlü mutsuz sonla biten hikayeler olur. Ben de böyle bir hikaye okuduğumdan dolayı baya hüzünlendim ve duygularımı buraya yazmak istedim bunun için de aşk nedir özlü sözler hakkında ilan açmak istedim.

Belki benim gibi düşünen veya hisseden arkadaşlar vardır. Veya bazıları da pek bir şey hissetmeyebilir. Aslında aşkın ne olduğunu öğrenmek için illa ki onu yaşamaya gerek yok. Aşk nedir özlü sözler ile de öğrenebiliriz. Yada şiirlerle yada onun hakkında yazılan hikayelerle de öğrenebiliriz. İşte bence aşk sadece bir duygudan ibaret. Tabi kime karşı hissettiğin duygu önemli ancak o duygu hissedebilmen için illa hayatında birisi olmasına gerek yok. Şayet ben aşkı yada o duyguyu pek bilmiyorum. Ve şu ana kadar aşık olabileceğim bir kişi de çıkmadı karşıma. Sevdim değer verdim ama aşık olamadım. Olmadı ancak sözler yada şiirler yada hikayeler ile de aşkı yaşayanlar veya aşkı anlatmak isteyenler var. Ve diğer yada o anlatılan hikayeleri okuyarak duygulanan insanlar da var. İşte bende aşka dair sözler okuyarak onu anlayan ve aşkın hem acı hem mutlu ettiğini düşündüğüm için ve biraz da beni duygulandıran bir hikaye okuduğumdan dolayı buraya düşüncelerimi aşk hakkında hissettiğim duyguları yazmak ve sizinle paylaşmak istedim.

Aşk karmaşık duygular hissettiren aynı zamanda insanı içini büyük huzurla kaplayan ama bazen de acı veren duygulardır. İşte bende bu duyguları hissettiğim için yaşamadan da hissettiğim için bu ilanı aşk nedir özlü sözler istedim. Bazı kişiler özlü sözler okumayı yada dinlemeyi yada paylaşmayı çok sever. Ve aşkını yada duygularını bu yönle açığa vurmayı sever. Kimisi de şarkı dinleyerek veya şiirler okuyarak kendini duygularına kaptırır. İşte bu yönden ben de bunu yazmak ve sizinle paylaşmak istedim.Aşk Nedir Özlü Sözler - Yorum Soru Turka 10 Temmuz 2020 10 Temmuz 2020 — 12:27
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular