Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Aşk Nedir Romantik Cevaplar - Soru Cevap

Aşk Nedir Romantik Cevaplar

Aşk ismi kendisi gibi ne güzel bir duygu değil mi. Bir düşünsenize. Kendisi gibi adı da güzel ve yaşamak da güzel bir duygu. İnsanın içine adı bile geçince bir huzur ve mutluluk doluyor. İşte bu yüzden ben de aşk nedir romantik cevaplar aşk üzerine romantik verilen cevapları açıklamak veya size kendim söylemek istediğim için bu ilanı açmak istedim.

Aşk adı gibi kendisi de güzel yaşamak hissetmek onu tatmak önemli. Tıpkı bir yemeği yerken tadını alır ve mutlu olursunuz ya aşk da böyle bir şey bir kez tadını aldınız mı onu yaşadığınız zaman aşk üzerine bir mutluluk yaşadığınız zaman çok mutlu olur ve onu bir daha unutamaz veya her daim yaşamak isterseniz. Ve kaybetmekten korkarsınız. Çünkü kolay bulunmadığını kolay yaşanmadığını bilirsiniz. Aşk zorluklara rağmen güçlüklere rağmen seni ayakta tutan sana cesaret ve güven veren bir duygudur. Aşık olduğunda hiçbir şeyden korkmazsın tek bir şey hariç oda sevdiğini kaybetme duygusu tek korkacağın tek yaşayacağın şey olan ondan korkarsın. Peki her yerde karşımıza çıkan ve hakkında bir sürü romantik sözler olan aşk nedir romantik cevaplar nedir diye merak ettim açıkçası veya bu romantik cevapları aşk üzerine nasıl verebiliyorlar. Bana göre kimileri duygularını açıkça ifade edebiliyor ve saklayamıyorlar ancak kimileri de duygularını ifade edemez ve açıklayamaz. Daha çok için de yaşamak ve karşısında ki kişiye ulaştırmak ister. Ve bu gibi durumlarda da aşk nedir diye sorduğumuzda bazı kişilerden aşk üzerine romantik cevaplar alırız.

Bu romantik cevaplar veya aşk nedir romantik cevaplar vermek bence herkesin yapabileceği bir şey değil en azından ben içimde yaşadığım duyguyu başka birisine aktarmak yada belli etmek istemem. ve bunun için de bu duyguları ifade edemem ve zorluk çekerim. Benim için önemli olan aşık olduğum kişiye duygularımı açıklamak yeterli oluyor. Ancak herkes benim gibi düşünmeyebilir ve hissetmeyebilir. Bunun için de saygı duymak gerekir bana göre.Aşk Nedir Romantik Cevaplar - Yorum Soru Turka 15 Temmuz 2020 15 Temmuz 2020 — 13:36
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular