Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

aşk nedir romantik sözler - Soru Cevap

aşk nedir romantik sözler

Duygularımızı ifade etmek için bazen kelimelere yada bizi ifade edecek sözlere ihtiyaç duyarız. Bunu en çok da aşk nedir romantik sözler şekilde ifade etmek için kullanırız. Birisini sever aşık olursunuz ancak duygularınızı ifade etmek için romantik sözlere ihtiyaç duyarız.

Birçok terim ve kelimeler sevginizi tanımlamada duygularınızı ifade etmede siz yardımcı olacaktır. Bu kelimelere yada sözlere bu yüzden ihtiyaç duyarız. İnsanlar yıllarca hatta yüzyıllarca ve belki de binlerce yıldır sevgiyi aşkı tamamlayacak doğru kelimeyi arar durur. Çünkü sevdiği kişiye yakışacak kelimeyi doğru kelimeyi doğru ifadeyi bulmakta zorluk çeker. Asıl olan burada bana göre karşınızdaki sevdiğiniz kişiye ait kendi için de hissettiğiniz duygular ve düşünceler ve onların kelimelere dökülüşü olarak kendi duygularımızı dökmek isteriz. Masallar da bile adı geçen aşk duygusu o kadar güçlü o kadar değerli bir duygu ki sevmek sevilmek aşık olmak aşkı hissetmek sevildiğini birisi tarafından sevildiğini bilmek gerçekten özel ve sevgi dolu bir durum. Herkes için bu duyguyu yaşamak bu durumu yaşamak önemli bence. Aşk işte bu kadar karmaşık ve sözlerle ifade edilemeyecek kadar büyük bir şey. Bakarız okuruz ancak o sözlerden hiçbirini aşkımıza sevdiğimize yakıştamayız. O sözler den daha önemli daha kıymetli olduğu için aşk nedir romantik sözler yakıştaramayız. Ancak vazgeçmeyiz de her zaman yine bakar ve belki bulabiliriz diye okuruz yada dinleriz. Ben de o sözlere bakar iken bu konu da aklıma yazmak ve kendi düşüncelerimi paylaşmak geldi.

Sevgiyi aşkı tanımlayacak bir sürü kelime mevcut. Bunlardan bir kaçını sizlerle paylaşmak istedim. Sevgilim, bir tanem,hayatım, ömrüm, çiçeğim gibi bir çok sözler mevcut. Ancak bu sözleri yada aşk nedir romantik sözler söylemek önemli değil. Bu sözlerin anlamını bilmek ve içinden geldiği şekilde söylemek önemlidir. Şimdi ki zamanda bu sözlerin pek bir anlamı yok. Bazı kişilerin sevgili dediği kişiye bu sözleri söylerler ama daha sonra ayrıldığı zaman başkasına da söyler. Bana göre hayatını sevdiğin bir kişi olabilir. Ve ona karşı gerçek hislerin duyguların veya ona söyleyeceğin sadece ona yakıştıracağın güzel romantik sözler olur diye düşünüyorum.aşk nedir romantik sözler - Yorum Soru Turka 16 Temmuz 2020 16 Temmuz 2020 — 13:27
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular