Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Aşk Nedir Sevda Nedir - Soru Cevap

Aşk Nedir Sevda Nedir

Körü körüne birine bağlanmak aşk ve sevda arasın da yada sevgi arasında yaşamak ve birisine bağlanmak demek ve aşk nedir sevda nedir arasında gidip gelen ve sevginin ne demek olduğunu yada aşkın nasıl bir duygu olduğunu bilmek hissetmek onu yakından tanımak hissetmek önemli bence.

Ve sevgi ve aşkı yaşamak herkes ister. Ancak bende bu duyguları yaşamak istediğimden dolayı ve kendi duygularımı en azından bir yerde paylaşmak anlatmak istediğimden dolayı bu aşk nedir sevda nedir yazmak ve paylaşmak istedim. Aşk insanı içine bambaşka duygular yükleyen anlamı önemi değeri çok büyük olan ve insanı bambaşka duygulara sürükleyen ve aynı zamanda da insanı mutlu eden bir olgudur. Ve bambaşka duygular içinde böyle sürükleyici böyle anlamlı böyle güçlü duygular olması böyle sürükleyici duyguların olması bir sürü anlam ifade eder. Bende bu anlamlardan en sürükleyici olanı en duygulu olanı sevda ve aşkı yaşadığımı düşünüyorum. Bazı kişiler aşkı yaşadığını sanar ancak gerçek aşk gerçek duygularla ve ömür boyu seninle gider. Derler ya sevda yaşandıkça hissedilir. Ve eskidikçe o kalbinde ki aşk o duygu o sevda eskidikçe daha da büyür ve seni yakıp kavurur. Belki mutlu olursun ancak bir tarafın her zaman karanlık da oluyor bir tarafın her zaman tutsak oluyor o sevdaya. Aşk gerçekten herkesin hissetmesi herkesin yaşaması gereken en güzel duygulardan bir tanesi.

İnsanın içini farklı bir huzur farklı bir duygu kaplıyor. Aşık olduğunda veya birisini sevdiğinde o kişiden başka bir şey düşünemezsin. O kişinin mutluluğunu nasıl mutlu edebileceğini düşünürsün. Ve bir sıkıntısı olsa bir şeye üzülse senin kalbinde üzülür senin kalbin de acı çeker. Ondan önce sen üzülür sen acı çekersin. Onun duygularını anlar ve paylaşırsın onun hissettiklerini hissedersin. İşte bence aşk nedir sevda nedir diye soran olursa cevabı bu kadar basit karşında ki kişiye karşı duyduğun duygular yoğun olur. Onun yanından ayrılmak onsuz kalma düşüncesi bile seni korkutur seni üzer. Bence bu anlamlara geliyor en azından aşk benim için böyle bir şey.Aşk Nedir Sevda Nedir - Yorum Soru Turka 11 Temmuz 2020 11 Temmuz 2020 — 14:13
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular