Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Aşk Nedir Sevgi Nedir - Soru Cevap

Aşk Nedir Sevgi Nedir

Sevginin neden bu kadar önemli olduğunu sevginin neden bu kadar hayatımızın bir parçası olduğunu anlamak ve onu yaşamak neden bu kadar önemli olduğunu bilmek anlamak gerekiyor. Ve sevgi aşkın bir parçası mı yoksa aşık olmadan da sevebilir miyiz bunu bilmek önemli bence. İşte bu nedenden dolayı aşk nedir sevgi nedir bunu anlamak bilmek önemlidir.

Aşk ve sevgi birbirini tamamlayan duygular mı yoksa birbirinden ayrı duygular mıdır bunu anlamak önemli bence. Birisine aşık iken o kişiye sevgi de duyar mıyız. Yoksa bir kişiyi sever iken o kişiye aşık olabilir miyiz. Bunu anlamak bilmek önemli bence. Yoksa yalnızlık korkusundan dolayı mı sevmeye aşık olmaya hayatımızda birilerinin olmasına ihtiyaç duyuyoruz. Yoksa genel olarak yapımız mı böyle belki siz bu sorulara cevap vermenin yada bir cevabı var mı yok mu sizin için pek önemli olmayabilir. Ancak bu sorular benim kaç gündür aklımda ve bu sorulara bir yanıt bulmak yada gerçek aşk varsa yada gerçek sevgi varsa da bunların ne anlama geldiğini ve birbiri olmadan da var olabilecekler mi yoksa ikisine de ihtiyaç var mı ikisi de birbirini tamamlayan duygular mı yoksa sadece birisi hayatımız da bize yeter mi bu sorulara yanıt bulmak ve en azından aşk nedir sevgi nedir olarak birbirini tamamlayan duygular mı yoksa birbiri olmadan da yaşanabilir mi açıkçası merak ediyorum ve bu yüzden bu konuda fikirlerinizi almak ve konuşmak isteyen arkadaşlarla sohbet etmek konuşmak isterim.

İşte aşk nedir sevgi nedir ne kadar karmaşık hayatımız da bizim ihtiyaç olduğumuz bu duygular o kadar karmaşık o kadar da anlamlı ve yalnız olmaktan kaçınabileceğimiz bir duyguların toplamıdır. İşte bence aşk ve sevgi bence o kadar karmaşık o kadar güzel olan duygudur bence.Aşk Nedir Sevgi Nedir - Yorum Soru Turka 27 Temmuz 2020 27 Temmuz 2020 — 15:08
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular