Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Aşk Nedir Şiir - Soru Cevap

Aşk Nedir Şiir

Herkes için bir anlamı olan kendisine göre bir yorumu olan bugün sizelere ve kendim için hissettiklerim kendi duygu ve düşüncelerimle size aşk nedir şiir olarak yazanlar aşkı sözlerle anlatmaya çalışanlar aşkı benliği ile anlatmaya çalışan çok kişi vardır.

Herkese göre aşkın bir tanımı ayrı bir yorumu vardır. Peki nedir gerçekten aşk nedir şiir yazılan sözler yazılan o kadar masalı olan leyla ile mecnun veya ferhat ile şirin daha bir sürü aşk için anlamlı şeyler söylenir hikayeler anlatılır aşkı tanımlamak için. Bana göre aşk sivri uçlu bir soru, göz korkutur, aşk şefkat ister, aşk emek ister aşk karşılıklı hisler ve duygular içerir. Ve gerçekten aşkı hissetmek onu hissetmek insanı mutlu eder. Aşık olduğun kişiyi her gördüğünde her düşündüğünde kalbin istemsiz heyecanlı bir şekilde hızlı hızlı atmaya başlar. Midende kelebekler uçuşur. Onun yanında olmak ayrı hissettirir. Onu düşünmek ayrı hissettirir. Ama ne olursa olsun mutlu olursun. Çünkü arada bir sevgi arada bir aşk var. Aşk nedir sadece ruhumu aradım onda kendimi aradım. Sıcak bir bakış mı yoksa, elini tutmak mi yada şefkatli bir dokunuş mu bunlar sadece aşkın bir kısmı. Bana göre kalbin içinde yatan güzelliktir. Duygular ve düşüncelerdir. Aşk nedir diye kalbime sordum. Hakkında o kadar hikayeler anlatılan filmler düzenlenen şiirler yazılan ve sözler söylenen bu aşk nedir kalbime kendime sordum. Ve öyle bir ruh haline büründüm ki sanki o duyguyu hissediyorum. Belki gerçek aşkı hissetmeyen bilemez aşkın nasıl hissettirdiğini nasıl bir duygu olduğunu ancak azcık düşününce ve sanki aşkın ne demek olduğunu hissediyor insan.

Aşk nedir şiir yazılan ve söylenen okunan seni mutlu hissediren yeri geldi mi kalbini yakan hüzne bulayan bir duygudur.Aşk sevginin güzelliği sonsuz dayanıklık cennetin güzelliği ve zorluklara rağmen benzersiz güç gibi seni savunur. Aşk engellere zorluklara rağmen bir olmaktır.Aşkı çok karmaşık kimsenin gerçekten çözüm bulamadığı her insanı içine çeken bir duygu selidir. Aşk sevginin armağanıdır. Sana huzur verir yaşar ve nefes alır. Aşk tüm umutlarının hayallerinin olduğu yerdir. Aşk nedir bence en kısa olarak iki kalp için bir şans bu aşk böyle bir şey bana karışık hissettiren bir çok duyguyu içinde barındırır.Aşk Nedir Şiir - Yorum Soru Turka 8 Mayıs 2020 8 Mayıs 2020 — 16:28
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular