Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Aşk Nedir Sorusunun Cevabı - Soru Cevap

Aşk Nedir Sorusunun Cevabı

Herkes aşk nedir sorusunun cevabı merak ediyordur. Ve yıllardır uzun cevaplar herkese göre değişiklik gösteren cevaplar gelmiştir. Çoğu kişi bu aşk nedir bunun ne anlama geldiğini hem merak etmiştir. Ve hakkında ne filmler çekildi ne şiirler yazılıyor ne şarkılar söyleniyor yada aşk hakkında anlatılan bir sürü efsane var. Ve çoğu kişiler ünlü kişiler bile aşk nedir sorusuna cevap arıyor.

Ancak bana göre ve bu kadar aşk nedir sorusunun cevabı olan bir konu hakkında bende kendi düşüncemi sizlerle paylaşmak istedim. Aşk bana göre bir tür duygu.Çok hassa bir duygu. Kimileri bunu fedakarlık olarak anlar kimileri değer verme olduğunu söylüyor. Ama bana göre aşkta hem fedakarlık hem değer olmalı. Ve değer vereceğini kişiyi bulunca onu sevgiyle karıştırmalı ve ikisi bir harmanlanınca öyle büyük bir aşk ve sevgi çıkıyor ki ortaya bence buna aşk denir. Ve ayrıca aşk kendinden önce o sevdiğin aşık olduğun kişinin mutluluğu ve onun düşünceleri daha önemli olur. Ve aşk o kişiye karşı beslediğin o özel duygulardır.Ve aşk olmasa bence bir insanın içi bomboş olur. Aşk duruma bağlı olarak içinizde hissettiğiniz bir çok duygu durumunu yada ruh halini değiştirir.

Aşk her yaşta hayatınıza girebilir. Sevgi ve aşk bir kişiye takıntılı bir hale gelmekten çok her zaman onun yanında olmak istersin. Başına bir şey gelse kendi için kalbin acır. Onun mutluluğu üzüntüsü sevinci senin olur. O bir şey hissettiğinde söylemese bile gözlerine bakınca onun ne hissettiğini o an ne düşündüğünü anlarsın. Aşkın hayatına ne zaman gireceği yada ne zaman kapınızı çalacağı belli olmaz. Aşk nedir sorusunun cevabı her zaman kişiye göre değişebilir. Çünkü bir kişinin yaşadığı aşk veya hissettiği aşk diğer kişinin de hissettiği aşkla aynı olmayabilir. Zaten aynı olması da saçma. Herkes kendine göre o büyük aşkı yaşar.Aşk Nedir Sorusunun Cevabı - Yorum Soru Turka 12 Haziran 2020 12 Haziran 2020 — 15:00
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular