Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Aşk Nedir Sözleri - Soru Cevap

Aşk Nedir Sözleri

Aşk nesillerdir cevap alamayan bir konu olmuştur. Herkes için farklı anlamlara geldiği gibi farklı olarak yorumlanması şimdiki zamanda bile kesin bir cevabı olmayan konu olmuştur. Peki aşk nedir sözleri sizin için bu sözlerin anlamı aşk ne olduğunu tanımlayan sözlerin anlamı ne ifade ediyor.

Bence ne kadar olsa da kişiden kişiye değişse farklı yorumlansa da kim olursa olsun bu aşk nedir sözleri okuyunca duyunca ister istemez kalbimizde bir şey olur ve onu okuma isteği duyarız ve dinleriz. Ve yalnız kaldığımızda en çok da yalnız olduğumuzda sorarız aşk nedir. Ben niye böyleyim diye sorarız. Kimileri bu halinden şikayet duymaz. Aslına bakar iseniz çoğu kişi duymaz acı verdiği kadar sevgi mutluluk ve huzur da veriyor aşk. Ama bazen kalbimizi acıtır bizim yüreğimizi yakar o zaman da acı duyarız acı hissederiz kalbimizin derinlerinde ama ne olursa olsun yine de yaşamak isteriz o duygusu hissetmek isteriz kötü de olsa iyi de olsa sırf o duyguyu hissetmek birisine bağlanmak şefkat görmek ve vermek özgür olmak isteriz. İşte bence aşk bu duyguların karışımıdır.Çoğu insan sevginin güçlü sevgi duyguları anlamına geldiğini kabul etse de, kesin anlamı hakkında birçok anlaşmazlık vardır ve bir kişinin seni seviyorum diğerinden çok farklı bir şey anlamına gelebilir.Sevginin bir seçim olup olmadığı, kalıcı veya geçici olan bir şey olup olmadığı hakkında bir sürü tartışmalar olmuştur. Ve herkesin kendine göre yorumu farklı olmuştur.

Aşk insanı mutlu eder yüreğinde bir sıcaklık hissetmesine neden olur. Aşık olduğunda kendinden önce ilk başta hayatındaki aşık olduğu insan gelir. Artık sadece kendini düşünmez hayatında ki insanı düşünmeye başlar. Ne kadar sevgi veya aşk üzerine sözler okusak da aşk nedir sözler baksak da bizi etkileyen sözler olsa da o sözlerin içinde kendimize bizim ruhumuzu anlatan sözler ancak bizim içimizden geçen sözler her zaman daha iyi olur.Aşk Nedir Sözleri - Yorum Soru Turka 10 Mayıs 2020 10 Mayıs 2020 — 13:50
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular