Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Aşk Nedir Tarifi - Soru Cevap

Aşk Nedir Tarifi

Aşk işte adı ve tarifi olmayan insanın içini çok güzel duygular kaplayan bir duygudur. Aşkın tarifini anlamını kim bulabildi. Kimse açıklayamadı. Bence aşk üzerine o kadar söyleyecek olan o kadar çok şey var ki açıklamasını anlamını bilen o çok az bulabiliriz bence. Ve aşk nedir tarifi anlatmak aslında oldukça zor bir durumdur.

Bunun için bende bu ilanı açmak ve sizlere aşk hakkında kendi düşüncelerimi anlatmak istedim. Ve bunun için de ben de aşk nedir tarifi anlatmak açıklamak isteyen arkadaşlar var. Ve bende bu yüzden bu konuyu kendimce düşüncelerimi açıklamak istedim.Aslında bu düşünce de olan veya için de ki aşk ve buna benzer duyguları paylaşmak isteyen bir sürü kişiler var. Ben de yakın zamanda yaşadığım bu duyguyu tatmak ve bu duyguyu düşüncelerimi sizlere yansıtmak istediğimden dolayı bu ilanı açmak istedim. Aşk tarifi çok güzel çok anlamlı hissedildiği zaman içinden duygu ve düşüncelerle anlatmak istediğim çok güzel bir duygudur. Ve bu duyguyu yaşamak o kadar güzel bir duygu.

İşte aşkın tarifi yada anlamı kişiden kişiye değişeceği gibi anlamlı olarak açıklamak o duyguyu yaşamak isteyen bir sürü kişiler var. Ve bu duyguyu yaşamak aşkı yaşamak o kadar güzel ki birisine bağlanmak birisini ömür boyu sevmek her zaman her an onun yanında olmak gerçekten çok güzel bir duygu . O kadar güzel ki bence aşk nedir tarifi o kadar anlamlı o kadar güzel bir duygu bence.Aşk Nedir Tarifi - Yorum Soru Turka 13 Temmuz 2020 13 Temmuz 2020 — 15:58
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular