Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Aşk Nedir Yazıları - Soru Cevap

Aşk Nedir Yazıları

Aşk ismi kendisi adı gibi onu yaşamak onu yakından hissetmek de olağan dışı bir duygu. Peki aşk nedir yazıları hakkında o kadar yazı olan hakkında o kadar yazıları yazılan aşk nedir kendisini hissetmek onu yaşamak neden bu kadar önemli. Neden aşkı herkes merak ediyor ve bunca zaman boyunca aşkın ne demek olduğunu anlamaya çalışıyorlar.

Ve onun hakkında aşk nedir yazıları yazıyorlar. Bence aşk iki kişi arasında olan ve iki kişinin birbirine karşı hissettiği derin duygulardır.Aşk adı gibi kendisini yaşamak da karmaşıktır. Aşkı belli bir düzene koyamaz ve o düzen için de yaşayamazsın. Aşk engel tanımaz aşk çaba emek harcamak beslemek tıpkı bir çocuğu beslediğin gibi ilgi sevgi gösterdiğin gibi aşk da bunları ister.Aşk herkesin başına gelebilir.Ama zamanını yada ne zaman hayatına gireceği belli olmaz. Buna sen karar vermezsin. Bir bakmışsın birisini seviyorsun ve birliktesiniz ama aşık değilsin zaten hemen aşık olamazsın ancak tanıdıktan sonra birbirinizi sevdikten sonra o sevgi zamanla aşka dönüşür ve o aşka dönüşen sevgi de kolay kolay kaybolmaz ve hissettiğin duygular gelip geçici olmaz. İşte aşk adı gibi kendisi de güzel bu duyguyu hissetmek bu duyguyu yaşamak önemli bence. Ve bu aşkı anlamaya çalışmak bence yaşayanlar bile bu duyguyu için de hissettiği olduğu duygunun tam olarak anlatamaz açıklayamaz iken bu duyguyu yaşamayan birisi hiç anlatamaz ve bilemez. Ne kadar aşk hakkında okusa da izlesede kendi yaşamadan anlayamaz bu duygunun ne demek olduğunu.

İşte bu aşk nedir yazıları yazan kişiler kimisi yaşamış ve aşkı hissetmiş o güzel ve derin duyguyu hissetmiştir. Kimileri de yaşamadan bilmeden o duygunun kıymetini özel olduğunu bilmeden yazarlar. Ancak doğru olup olmadığına bakmazlar. Bence bizim için önemli olan aşkı bir yerden öğrenmek yada okumak değil. Bence onu yaşamak mümkün olduğunca güzel yaşamak ve hissetmek önemli diye düşünüyorum.Aşk Nedir Yazıları - Yorum Soru Turka 19 Temmuz 2020 19 Temmuz 2020 — 13:25
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular